Меню

Проведено бінарне засідання секції заступників директорів з виховної роботи закладів професійної освіти

 Дата: 
26.09.2018

Сьогодні, спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області, проведено засідання секції заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавщини.

Питання векторів діяльності методичної служби в умовах радикального оновлення системи національної освіти розкрила директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Чайка Оксана Анатоліївна.

Актуальні питання організації виховної роботи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області у 2018-2019 н.р. озвучила методист НМЦ Левада Лідія Михайлівна.

Результати рейтингового оцінювання діяльності ЗП(ПТ)О за підсумками їх участі в обласних масових заходах художньо-естетичного спрямування, які проводив наш Центр у 2017-2018 н.р., присутнім довела заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМу Артюх Світлана Іванівна. Заклади-переможці рейтингу були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки ОДА та ОЦЕВУМ.

З проектом Положення про обласний конкурс вокалістів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Срібна підкова» та зі змінами в умовах проведення обласного огляду художньої самодіяльності «Нове покоління» присутніх ознайомила координатор відповідних заходів, методист ОЦЕВУМу Синягівська Ірина Сергіївна.