Меню

День відкритих дверей 2018 - МИ ПОЧИНАЄМ ВІДЛІК!

 Дата: 
09.09.2018

 Жодні примхи погоди не завадили ОЦЕВУМникам 9 вересня провести День відкритих дверей, що традиційно вважається «стартом сезону».

Цьогоріч захід було присвячено 100-річчю позашкільного руху в Україні і кожен, хто завітав до Центру, дізнався про витоки і розвиток позашкілля в Україні, познайомився з його напрямами та зміг поринути в прекрасний світ мистецтва.

Про досягнення творчих колективів останніх років, про вихованців, які, опанувавши ази, розвивають свої вміння і навики на вітчизняних і зарубіжних сценах і ще про багато чого цікавого можна було дізнатися на святі та спробувати свої сили у майстер-класах.

Навчальний рік у стінах ОЦЕВУМу розпочали 30 гуртків художньо-естетичного, декоративно-прикладного, гуманітарного, фізкультурно-спортивного напрямів, 4 з яких мають почесне звання «Народний художній колектив», 6 – «Зразковий художній колектив». Заклад відвідує близько 1400 вихованців.

Спільно з Департаментом освіти і науки ОДА ОЦЕВУМ є організатором 20-ти обласних конкурсно-фестивальних проектів, до яких щороку залучається все більше і більше учнівської молоді. Це і фестивалі команд КВН, і огляди театральних та художніх колективів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти, а також інтернатних навчальних закладів та багато іншого.

Тож, вітаємо всіх, хто приєднався до нас. По переду цілих 9 місяців подорожі чарівною Країною дитячих мрій, де кожен, з вас, обов’язково, знайде своє місце!