Меню

Проведено методоб'єднання директорів закладів позашкільної освіти

 Дата: 
06.09.2018

 

Засіданням обласного методичного об’єднання директорів закладів позашкільної освіти, у яких працюють гуртки художньо-естетичного напряму, розпочали 6 вересня лік обласним заходам у 2018-2019 навчальному році.

До ОЦЕВУМу прибули 30 педагогів із ЗПО області, для яких організовано зустріч з радником з питань децентралізації Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Ісипом Олександром Михайловичем.

Говорили про реформу децентралізації в Україні, шляхи її впровадження та перспективи. Педагогів найбільше цікавили питання, пов’язані з освітою та, особливо, місце закладів позашкільної освіти у реаліях сьогодення.

Учасники засідання мали змогу задати експерту питання, що стосувалися даної проблематики та обмінятися досвідом з колегами, що вже працюють у нових умовах.

 
 

Наступним питанням обговорили зміни у порядку проведення обласних масових заходів на наступний рік і вже традиційно, підвели підсумки рейтингу участі ЗПО в обласних масових заходах у 2017-2018 н.р. та нагородили переможців.

 

Найкращими минулого навчального року стали:

І місце – колективи Карлівського РБДЮТ та Машівського РБДЮТ;

ІІ місце – колективи Кобеляцького БДЮТ імені М.А. Касьяна, Хорольського РЦДЮТ і ЦДтаЮТ м. Горішні Плавні;

ІІІ місце - колектив Пирятинського ЦДЮТ.

 

Найбільшу кількість призових місць і нагород у фестивалях і конкурсах здобули представники:

ЦДт ЮТ Горошньоплавнівської міської ради – І місце;

Пирятинського ЦДЮТ – ІІ місце;

Сенчанського БДЮТ – ІІІ місце.

Дякуємо всім за участь та бажаємо успіхів у новому навчальному році!