Меню

Творимо добро разом!

 Дата: 
02.06.2018

 

Протягом двох днів вихованці Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді проводили масштабні акції, щоб допомогти коштами багатодітній родині, онкохворому хлопчику та безпритульним тваринам.

У межах благодійного проекту 31 травня і 1 червня біля ОЦЕВУМу діяв пункт прийому гуманітарної допомоги для тварин. Небайдужі містяни могли приносити консерви, крупи, сухі корми, миски каструлі та відра, ланцюги, нашийники, засоби проти паразитів тощо. Також можна було взяти безпритульну тваринку додому або зробити благодійний внесок чи придбати сувенір від вихованців Центру.

На всіх охочих у великій залі Центру щодня чекав концерт від вихованців народного художнього колективу школи сучасної хореографії «ТОТУС», а перед ним, щоб привернути увагу до акції, понад півтори сотні юних танцівників влаштовували масштабний танцювальний флешмоб.

 

Зібрати вдалося більше 20 тисяч грн., 17640 грн. – з реалізації квитків, 1265 грн. - завдяки продажу поробок власного виготовлення і 1280 грн. – зібрано волонтерами безпосередньо на заходах.

Наразі всі кошти передані благодійній організації, яка займається стерилізацією бездомних тварин.

 

 

У ціж ж дні добрими справами займалися і вихованці народного художнього колективу ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ».

31 травня «плаяни» провели благодійний концерт у Палаці дозвілля «Листопад», де вдалося зібрати 25 000 грн для дитячого будинку сімейного типу для сім'ї Рудковських.

У День захисту дітей колектив танцював на сцені обласного театру імені М.В. Гоголя заради спасіння життя шестирічного Жені Панченка, хворого на лейкоз. Від реалізації квитків вдалося виручити 14 000 грн, і ще 2630 грн. зібрано вихованцями гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва під час продажу поробок власного виробництва на площі перед театром.

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до добрих справ, ініційованих ОЦЕВУМниками та сподіваємось, що подібні акції стануть традиційними і завдяки їм у світі стане трішки більше добра і милосердя.