Меню

Фінішував обласний огляд «Нове покоління»

 Дата: 
19.04.2018

 Сьогодні "фінішував" обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління» - щорічний огляд-конкурс, що проводиться серед учнів закладів профтехосвіти Полтавщини з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості, створення умов для творчого, естетичного і духовного розвитку учнівської молоді (координатор - методист Синягівська Ірина Сергіївна).

 
 
 

 

Найкращі вітання учасникам дійства надійшли від директора Департаменту освіти і науки ОДА Харченко Олени Вікторівни, яка, відкриваючи захід, відмітила, що дуже важливо, коли молодь приділяє увагу не лише навчанню, а й має цікаві та різноманітні захоплення.

Близько 300-т учасників з усіх навчальних закладів системи профтехосвіти області, що сьогодні презентували свою творчість на сцені ОЦЕВУМу - це вже переможці шести зональних оглядів, які відбулися у лютому-березні поточного року.

 

Конкурсна програма, яка складалася з 62-х номерів включала всі види і жанри художньої самодіяльності – вокал (від солістів до хорових колективів та бітбоксингу), хореографічний, інструментальний та вокально-інструментальний жанри, малі театральні форми, оригінальний жанр (циркові номери, черліденг, театри мод).

Окремо, з показовими виступами, на сцені великої зали Центру, виступали талановиті наставники - викладачі та майстри закладів, доводячи, що система профтехосвіти області - єдина у всіх починаннях!