Меню

«Спортивний сезон» шкільного КВНу – завершено

 Дата: 
16.03.2018

 

Сьогодні, грою 5-ти команд, завершився XXIII обласний огляд-конкурс команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Після чотирьох зональних ігор, у яких змагалися 26 команд та відбіркової гри, до фіналу потрапили команди:
Бонжур» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей;
«Дідова фазенда» Козельщинського БДЮТ;
«Кадри» Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
«Близкие люди» Горішньоплавнівської СЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені В.О.Нижниченка;
«Сашины детки» Полтавського РБДЮТ при Розсошенській гімназії.

До початку гри, традиційно, відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників команд КВН (голова - заступник директора з виховної роботи Олександр Рець), на яке прибуло 26 педагогів. В ході засідання, члени зонального журі Костянтин Васильєв та Юрій Хоміч зробили детальний аналіз проведення ігор цього року, а також разом з чудовим квнщиком і автором, багаторічним тренером як команд КВН, так тепер вже й команд «Ліги Сміху» Костянтином Костюкевичем, у формі «живого діалогу» надали корисні рекомендації керівникам команд на майбутнє.

«Фінальний же марафон» складався з п’яти конкурсів («Візитка», «Розминка», «Відеоконкурс», «Конкурс однієї пісні» та «Домашнє завдання») та тривав майже 3 години, однак атмосфера у переповненій залі ОЦЕВУМу була настільки «гарячою» та позитивною, що час сплинув непомітно.

   
        
 

 

 

Спеціальний гостем фіналу була команда з наймолодшим складом учасників - «КіПіШ» з Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості, яка вже у перший рік свого існування показала досить високий рівень підготовки та виконавської майстерності і, сподіваємось, має велике КВНівське майбутнє.

 

За підсумками гри, чемпіонське звання другий рік поспіль виборола команда «Бонжур» з Шишак (29,6 бала), друге місце за командою «Дідова фазенда» з Козельщини (28,0 балів), треті – «Близкие люди» з Горішніх Плавнів (26,8 бала), а команди «Кадри» і «Сашины детки» отримали дипломи лауреатів огляду-конкурсу, набравши відповідно 25,6 та 24,8 бала.

      
 

 

Дякуємо всім учасникам сезону, а особливо, керівникам команд за підтримку КВНівського руху в області і за допомогу в організації та проведенні фінальної гри Полтавській обласній організації політичної партії «НАШ КРАЙ та Майстерні хліба «КОЛОСОК», які частували учасників смачними подарунками!

До старту нового сезону – якихось 6-7 місяців. НЕ СУМУЙТЕ!