Меню

Завершився зональний етап огляду команд КВН

 Дата: 
09.02.2018

Найвеселіші та найкмітливіші 26 команд КВН навчальних закладів обласного підпорядкування, міст Кременчука, Горішніх Плавнів, Лубен та Великобагачанського, Глобинського, Гребінківського, Зіньківського, Карлівського, Козельщинського, Кременчуцького, Лохвицького, Машівського, Новосанжарського, Оржицького, Пирятинського, Полтавського, Решетилівського, Семенівського, Хорольського, Чорнухинського і Шишацького районів змагалися за право виходу у фінал XXIII обласного огляду-конкурсу КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  

Чотири зональні гри, які відбулися у Полтавському районі, Пирятині, Великій Багачці та Горішніх Плавнях, зібрали справжніх поціновувачів шкільного гумору, які доводили, що «СПОРТ - РОЗВАГА ДО СЬОМОГО ПОТУ», адже саме такою була тема цьогорічного огляду-конкурсу. 

Традиційні «ВІЗИТКА» і «ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ», заплутаний, але цікавий «ТРІАТЛОН» і зовсім непередбачуваний «ВІДЕОКОНКУРС», де команди презентували «Неіснуючий вид спорту» - ось формула сміху кожної з команд. 

Як і кожному конкурсі – хтось був підготовлений на відмінно, для декого – це перші кроки на великій сцені, тому результати скромніші, а загалом же вони наступні:

Назва команди
Навчальний заклад
Кількість балів
«Бонжур»
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей
18,9
«Дідова фазенда»
Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості
17,8
«Кадри»
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
17,7
«Близкие люди»
Горішньоплавнівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка
17,2
«Браво»
Новосанжарський навчально-виховний комплекс
16,6
«КіПіШ»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості
16,3
«Газіровка»
Збірна учнів Машівського району
16,2
«Вінегрет» 
Лохвицький міський центр дитячої та юнацької творчості
15,6
«Сашины детки»
Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості
при Розсошенській гімназії Полтавського району
15,6
«КМТС»
(Кого Могли Того Собрали)
Кременчуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» № 11
15,4
«Без паніки»
Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди
15,1
«Спектр»
Жоржівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради
15,0
«Барбара Стрейзанд»
Білецьківський навчально-виховний комплекс
14,6
«ШОК»
(Школа Оригінальних Кадрів)
Опорний заклад «Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка» та Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості
14,6
«Карасики»
Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради
14,4
«Моральний кодекс»
Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»
14,4
«КЛАС»
(Кізлівські Любителі Активного Сміху)
Кізлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені героя Радянського Союзу В.П.Лугового Чорнухинської районної ради
13,8
«ОНЛАЙН»
Збірна учнів Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко та Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №1
13,6
«Без комплексів»
Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради
13,4
Учнівський театр естрадних мініатюр «Йогурт»
Полтавська спеціалізована школа-інтернат № 1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради
13,2
«Made in Ukraine»
Опорний заклад «Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області»
13,0
«Комільфо»
Опорний заклад «Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області»
12,6
«ЛЮКС»
Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківського району
12,4
«Банда»
Хорольська гімназія
12,3
«Спецназ»
Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради
11,9
«La’Stars»
Лазірківський Будинок дитячої та юнацької творчості та Лазірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого Оржицької районної ради
11,0
  

Таким чином, фіналістами огляду-конкурсу визначено команди «Бонжур» (Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей), «Дідова фазенда» (Козельщинський БДЮТ), «Кадри» (Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), «Близкие люди» (Горішньоплавнівська СЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені В.О.Нижниченка).

Серед команд «Браво» (Новосанжарський НВК), «КіПіШ» (Пирятинський ЦДЮТ), «Газіровка» (Збірна учнів Машівського району), «Вінегрет» (Лохвицький МЦДЮТ), «Сашины детки» (Полтавський РБДЮТ при Розсошенській гімназії Полтавського району), «КМТС» (Кременчуцький НВК №11) 16 лютого 2018 року об 11.00 у приміщенні ОЦЕВУМу буде проведено відбіркову гру за право потрапляння до фіналу. 

 
Умови проведення відбіркової гри 
Конкурс
Вимоги до конкурсу
Регламент часу
Максимальна оцінка
«ВІЗИТКА»
 
«На старт! Увага! Погнали!»
Конкурс, у якому команди, використовуючи текстові жарти і мініатюри, представляють свою команду
до 5 хв.
7 балів
«ФОТОрозминка»
Команди за тридцять секунд повинні придумати дотепні коментарі до запропонованих фото
 
7 балів
«КОНКУРС КАПІТАНІВ»
Змагання капітанів команд КВН, які, перебуваючи одночасно на сцені, по черзі зачитують власні роздуми на тему: 
«Як стати олімпійським чемпіоном у неолімпійському виді спорту?»
а потім дають відповіді на запитання, які ставлять один одному щодо змісту почутого
до 3 хв.
4 бали
«ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ»
на тему:
«Школа олімпійського резерву»
Гумористичне естрадне дійство, яке передбачає демонстрацію командами логічно пов'язаних між собою жартів, мініатюр, пісенних пародій на задану тему
до 7 хв.
7 балів
  

Запрошуємо всіх небайдужих підтримати команди. 

Чекаємо 16 лютого на 11.00 у великій залі ОЦЕВУМ. 

Буде весело!