Меню

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

 Дата: 
13.12.2017

12 грудня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів, до складу якого увійшли фахівці з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського та Полтавського ОЦЕВУМу.

Метою конкурсу є привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою, а основними завданнями – розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молоді.

Цьогоріч конкурсантами стали 66 «юних європейців» із 14-ти районів (Великобагачанський, Глобинський, Зіньківський, Карлівський, Козельщинський, Котелевський, Лубенський, Машівський, Миргородський, Оржицький, Полтавський, Семенівський, Хорольський, Шишацький) та 4-х міст (Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Лубни).

       

 

Переможцями конкурсу стали та будуть нагороджені

 

Дипломом першого ступеня:

Величко
Ілона 
(І в.к.)

учениця Шишацької спеціалізованої школи імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради;

Шевчук Ростислав (І в.к.)

учень спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;

Бриненко Михайло (ІІ в.к.)

учень Хорольської гімназії Хорольської районної ради

Дуденко Ольга (ІІІ в.к.)

учениця Полтавської гімназії №17 Полтавської міської ради;

Перхайло Владислав (ІV в.к.)

учень опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа I-III ступенів» Оржицької районної ради;

 

Дипломом другого ступеня:

Кравченко Андрій (І в.к.)

вихованець гуртка «Журналістика» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;

Громова Аліна (І в.к.)

вихованка творчого об’єднання «Клуб юних кореспондентів» Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Сергієнко Діана (ІІ в.к.)

вихованка дитячо-юнацького клубу «Господарочка» Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання;

Макаренко Сергій (ІІ в.к.)

учень філії «Воронинцівська загальноосвітня школа I-II ступенів» опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа I-III ступенів» Оржицької районної ради;

Шульга Аліна (ІІІ в.к.)

учениця Полтавської гімназії №17 Полтавської міської ради;

Гридін Дар’я (ІІІ в.к.)

учениця Петракіївського навчально-виховного комплексу Хорольської районної ради;

Ніколайчук Аліна (ІV в.к.)

учениця Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів №2 Зіньківської районної ради;

Кікачейшвілі Діана (ІV в.к.)

вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ.

 

Дипломом третього ступеня:

Єльченко Марина (І в.к.)

учениця Солоницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради;

Солоненко Єлизавета (І в.к.)

учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;

Яковлєва Аліна (І в.к.)

вихованка гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Календарь Наталія (ІІ в.к.)

учениця Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селещної ради;

Сергієнко Поліна (ІІ в.к.)

учениця Устивицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради;

Косенко Інна (ІІ в.к.)

учениця Лубенської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Лубенської міської ради;

Христенко Дана (ІІІ в.к.)

учениця Біляківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради;

Козинець Ксенія (ІІІ в.к.)

учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради;

Свинаренко Анна (ІІІ в.к.)

учениця Новогалещинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради;

Максімова Тетяна (ІV в.к.)

учениця Остап’євської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради;

Авакова Марина (ІV в.к.)

вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ;

Шульга Вікторія (ІV в.к.)

вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ;

Карпенко Валерія (ІV в.к.)

вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ.

Роботи переможців будуть направлені для участі у Всеукраїнському етапі у м.Київ.