Меню

Обласний захід «Нам все під силу!»

 Дата: 
29.11.2017

 29 листопада пройшов щорічний обласний захід до Міжнародного дня інвалідів «Нам все під силу!», основною метою якого є сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, привернення уваги громадськості до їх проблем.

Для участі у заході зареєструвалося близько 300-т юних талантів з позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних навчальних закладів області, центрів соціальної реабілітації дітей інвалідів та дитячих будинків-інтернатів, однак, погода внесла свої корективи і через ожеледицю не всі бажаючі змогли дістатися Полтави. Все ж, свято відбулося і кожен, хто долучився до його проведення, вкотре впевнився, що полтавська дітвора – найталановитіша.

Для дітей з особливими освітніми потребами важливою є можливість проявити свою особистість, показати свій талант перед аудиторією, відчути впевненість у майбутньому, турботу держави, отримати моральне заохочення, що сприяє укріпленню патріотизму і оптимізму не тільки серед дітей, а й у суспільному середовищі.

Захід традиційно містив дві основоположні складові: виставку робіт учасників з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва та концертну програму (виступи у вокальному, хореографічному, інструментальному, декламаторському та оригинальному жанрах).

Кожен учасник отримав свідоцтво та солодкі подарунки, у придбанні яких сприяла Полтавська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» та особисто її голова Євген Ніколаєнко, за що висловлюємо йому велику подяку.