Меню

Звітують учні профтехосвіти

 Дата: 
21.04.2017

 

 

Заключний концерт обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів професійно-технічних навчальних закладів «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» відбувся 21 квітня на сцені ОЦЕВУМу.

Творчих злетів та впевненості у своїх силах учасникам у вітальному слові побажала директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Вікторівна Харченко.

Обласному огляду передували 5 зональних, у яких взяли участь близько 800-т учасників, 300 з яких, за рішенням журі і стали його учасниками. Більше чотирьох годин талановита молодь дарувала глядачеві свої мистецькі здобутки.

Конкурсна програма, яка складалася з 62-х номерів включала всі види і жанри художньої самодіяльності – вокал (від солістів до хорових колективів та бітбоксингу), хореографічний, інструментальний та вокально-інструментальний жанри, малі театральні форми, оригінальний жанр (циркові номери, черліденг, театри мод).

Учні професійно-технічних начальних закладів, вкотре довели, що популяризуючи українське мистецтво, працюючи над собою – кожен з них робить впевнений крок до професійного зростання та світлого майбуття.

Сподіваємось, що огляд-конкурс «Нове покоління» тільки примножить яскраві та неординарні таланти учнівської молоді Полтавщини та ще багато років «житиме» на її теренах!