Меню

Завершився обласний огляд-конкурс театральних колективів

 Дата: 
24.03.2017

24 березня у передень Міжнародного дня театру в ОЦЕВУМі відбувсяІІІ етап обласного огляду-конкурсу театральних колективів, який щорічно проводиться серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Огляду-конкурсу передували міські, районні та чотири зональних огляди, в яких взяли участь 43 постійно діючі театральні колективи.

Найкращий рівень підготовки, змістовний підбір репертуару, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистичність та емоційність виконання продемонстрували 9-ть колективів, які і були запрошені до Полтави.

Учасниками обласного огляду стали:
театральний колектив «Темі» Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського ;
- дитячий театр «Котигорошко» Кобеляцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна;
- театральний колектив «Оксамит» Горбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинського району;
- ляльковий театр «Коза-дереза» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зінківського району;
- театральний колектив «Калейдоскоп» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
- театральний колектив «Фантазія» Горішньоплавнівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка;
- театральний колектив «Енеїда» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацького району;
- театральний колектив «Сузір’я» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей;
- театральний колектив «Дивограй» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37.

За рішенням журі, яке складалося з фахівців, представників театральної еліти Полтавщини, колективи нагороджені:

у молодшій віковій категорії:
Дипломом І ступеня - ляльковий театр «Коза-дереза» за виставу «Зайчикова хатка»;
Дипломом ІІ ступеня - театральний колектив «Оксамит» за виставу «Вовк і семеро козенят»;
Дипломом ІІІ ступеня - дитячий театр «Котигорошко» за виставу «Колобок-женишок»;

у старшій віковій категорії:
Дипломом І ступеня - театральний колектив «Фантазія» за виставу «Мауглі» та 
театральний колектив «Сузір’я» за виставу «На перші гулі»;
Дипломом ІІ ступеня - театральний колектив «Дивограй» за виставу «Маруся Чурай» та театральний колектив «Калейдоскоп» за виставу «Ґудзи-Мудзи або країна загублених ґудзиків»;
Дипломом ІІІ ступеня - театральний колектив «Енеїда» за виставу «Майська ніч» та театральний колектив «Темі» за виставу «Тореодори з Васюківки».

Також грамотами ОЦЕВУМу нагороджені переможці у номінаціях «Приз глядацьких симпатій», «Краща режисерська робота», «Кращий акторський ансамбль», «Краща жіноча роль», «Краща чоловіча роль», «Краща чоловіча роль другого плану», «Краща жіноча роль другого плану».

 

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019