Меню

Завершився обласний огляд-конкурс театральних колективів

 Дата: 
24.03.2017

24 березня у передень Міжнародного дня театру в ОЦЕВУМі відбувсяІІІ етап обласного огляду-конкурсу театральних колективів, який щорічно проводиться серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Огляду-конкурсу передували міські, районні та чотири зональних огляди, в яких взяли участь 43 постійно діючі театральні колективи.

Найкращий рівень підготовки, змістовний підбір репертуару, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистичність та емоційність виконання продемонстрували 9-ть колективів, які і були запрошені до Полтави.

Учасниками обласного огляду стали:
театральний колектив «Темі» Шишацької спеціалізованої школи імені В.І. Вернадського ;
- дитячий театр «Котигорошко» Кобеляцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна;
- театральний колектив «Оксамит» Горбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинського району;
- ляльковий театр «Коза-дереза» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зінківського району;
- театральний колектив «Калейдоскоп» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
- театральний колектив «Фантазія» Горішньоплавнівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка;
- театральний колектив «Енеїда» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацького району;
- театральний колектив «Сузір’я» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей;
- театральний колектив «Дивограй» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37.

За рішенням журі, яке складалося з фахівців, представників театральної еліти Полтавщини, колективи нагороджені:

у молодшій віковій категорії:
Дипломом І ступеня - ляльковий театр «Коза-дереза» за виставу «Зайчикова хатка»;
Дипломом ІІ ступеня - театральний колектив «Оксамит» за виставу «Вовк і семеро козенят»;
Дипломом ІІІ ступеня - дитячий театр «Котигорошко» за виставу «Колобок-женишок»;

у старшій віковій категорії:
Дипломом І ступеня - театральний колектив «Фантазія» за виставу «Мауглі» та 
театральний колектив «Сузір’я» за виставу «На перші гулі»;
Дипломом ІІ ступеня - театральний колектив «Дивограй» за виставу «Маруся Чурай» та театральний колектив «Калейдоскоп» за виставу «Ґудзи-Мудзи або країна загублених ґудзиків»;
Дипломом ІІІ ступеня - театральний колектив «Енеїда» за виставу «Майська ніч» та театральний колектив «Темі» за виставу «Тореодори з Васюківки».

Також грамотами ОЦЕВУМу нагороджені переможці у номінаціях «Приз глядацьких симпатій», «Краща режисерська робота», «Кращий акторський ансамбль», «Краща жіноча роль», «Краща чоловіча роль», «Краща чоловіча роль другого плану», «Краща жіноча роль другого плану».