Меню

Команда КВН «Бонжур» - чемпіон сезону!

 Дата: 
13.03.2017

 Феєричною грою п’яти команд завершився 13 березня КВНівський сезон 2016-2017 н.р.

Фінальній грі передували відбіркові етапи:
І – шкільні, районні змагання;
ІІ – зональні змагання – лютий 2017 р. (у 5 зональних оглядах взяло участь 27 команд).

 За звання чемпіона змагалися команди:
«Браво» Новосанжарського навчально-виховного комплексу;
«Кадри» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;
«38 універсал» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38;
«Фортуна» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2;
«Бонжур» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей. 

Крім того, для показових виступів поза конкурсом запрошено дві команди, які не потрапили до фіналу, але за підсумками зонального етапу конкурсу показали досить високий рівень підготовки, а їх капітани визнані кращими у «Конкурсі капітанів», це команди «Хай пре» Заїчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівського району та «La’Stars» Лазірківського Будинку дитячої та юнацької творчості та Лазірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.О. Підпалого  Оржицького району 

Учасників конкурсу вітали заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Галина Іванівна Гажієнко та Ковалівський сільський голова Полтавського району Олександр Васильович Бублик, який від себе та від брата Юрія, народного депутата України, вручив КВНщикам подяки і солодкі призи. Головним же подарунком від Братів Бубликів став Сертифікат переможцю гри на поїздку до м. Кропивницький на Фінальний тур обласного чемпіонату шкільних команд КВН Кіровоградської області сезону 2016/2017 навчального року, який відбудеться 31 березня 2017 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Фінальна гра складалася з 5-ти конкурсів: «Візитки», «Розминки», «Біатлону», «Відеоозвучки» та «Домашнього завдання» на тему «Шкільні традиції».

Майже три години в залі ОЦЕВУМу панувала неймовірна атмосфера гумору і позитиву. Лідер змінювався після кожного конкурсу, тож до останнього виходу журі на сцену, яке, до речі, складалося виключно з КВНщиків, переможця не знав ніхто.

За підсумками гри команди «Браво» і «Фортуна» набрали по 21,4 бала та отримали дипломи Лауреатів, команда «Кадри» - бронзовий призер (23,4 бала), «38 універсал», набравши 24,8 бала – друге місце і вперше, за десять років існування команди, чемпіоном обласного огляду-конкурсу команд КВН загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 2016-2017 н.р. з активом 25,2 бала стала команда КВН «Бонжур» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей.

 

Сезон «Шкільних традицій» завершено.

Дякуємо всім, хто жартував разом з нами та допомагав у організації огляду.

Особлива подяка – народному депутату України Юрію Васильовичу Бублику та його брату Олександру за подарунки учасникам та можливість переможцю спробувати свої сили у чемпіонаті команд КВН Кіровоградщини.