Меню

Відбувся обласний конкурс з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

 Дата: 
28.02.2017

28 лютого відбувся щорічний обласний конкурс з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло» серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

 

До участі у конкурсі запрошувалися вихованці позашкільних навчальних закладів Полтавщини віком від 10 до 17 років (взяли участь 80 учасників із 23 ПНЗ), які мали можливість проявити свій талант у 3-х номінаціях − живопис, графіка та скульптура.

Протягом трьох годин учасники із нульового циклу виконували конкурсне завдання на тему «Подорож моєї мрії (визначна пам’ятка однієї з країн світу, в якій я мрію побувати)», а пізніше «захищали» його.

У цей самий час керівникам також не довелося нудьгувати, адже вони мали змогу переглянути виставку робіт минулорічних конкурсантів.

Конкурсні роботи ще має належно оцінити журі, до складу якого увійшли визнані майстри прикладного мистецтва – викладачі і вчителі вищих, загальноосвітніх, позашкільних та мистецьких навчальних закладів області, але вже зараз кожен, хто сьогодні «подорожував» найвизначнішими місцями планети, з упевненістю, може вважати себе переможцем!