Меню

Відбувся обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів

 Дата: 
08.12.2016

 7 грудня відбувся обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей з позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів (координатор конкурсу – методист ОЦЕВУМ Лебідь Яна Володимирівна). 

Учасників, а їх, до речі, не зважаючи на складні погодні умови, було 32 із 12 районів та 2-х міст області (Полтава і Миргород), від Департаменту освіти і науки облдержадміністрації вітала заступник директора Гажієнко Галина Іванівна.

Цьогорічні учасники – юні поети і письменники, представляли відеороботи у двох номінаціях «Відеоролики і презентації на власні поетичні та прозові твори» та «Буктрейлер».

Цікаві медійні твори,оригінальні підходи до сюжету роликів, авторські фото та відеоматеріали не залишили байдужими ні глядачів, ні членів журі. У складі останніх – провідні спеціалісти міста, серед яких керівник приватної групи розробників програмного забезпечення Сергій Каджая, фотограф, поетеса, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського Галина Вовченко, фотограф Міжнародного порталу «Geomertria» міста Полтави та модельної агенції «Mar-go» Сергій Миколайович Мошенко.

 

Дякуємо всім учасникам та вітаємо переможців!