Меню

В ОЦЕВУМі започатковано ще один обласний захід

 Дата: 
23.11.2016

23 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді вперше пройшов обласний захід до Міжнародного дня інвалідів «Нам все під силу!», основною метою якого є сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, привернення уваги громадськості до їх проблем.

 

До участі у заході долучилися 154 учасники віком від 6 до 25 років з навчальних закладів області, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дитячих будинків-інтернатів. Учасники, їх керівники та гості мали змогу не тільки переглянути концертну програму, у якій взяли участь 66 талантів, а й пройнятися різноманіттям щирих дитячих робіт 88-ми юних умільців образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

 

 

Для дітей з особливими освітніми потребами важливою є можливість проявити свою особистість, показати свій талант перед значною аудиторією, відчути впевненість у майбутньому, турботу держави, отримати моральне заохочення, що сприяє укріпленню патріотизму і оптимізму не тільки серед дітей, а й у суспільному середовищі.