Меню

Осіння дебатна школа 2016

 Дата: 
24.10.2016

22-23 жовтня в Полтаві «працювала» ОСІННЯ ДЕБАТНА ШКОЛА 2016, організована Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Федерація дебатів України» за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту Полтавського МВК, ОЦЕВУМу, Студентської ради м. Полтава та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Учасниками заходу стали студенти ВНЗ, вчителі, школярі, вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Полтави і області (всього 55 учасників).

За задумом організаторів, проведення даного заходу сприятиме залученню молоді до формування навичок ефективного спілкування, самопізнання, свідомого ставлення до життєвого вибору, розвитку лідерських якостей та здібностей, вміння працювати в команді, навичок самопрезентації та доведення своєї думки шляхом активної цивілізованої дискусії.

Вперше школа проходила на базі відразу 2-х навчальних закладів: 22 жовтня – ОЦЕВУМу та 23 жовтня– ПНПУ імені В.Г. Короленка.

У перший день учасники «прокачувались» в дебатному русі.

Для них, провідними лекторами ВМГО «Федерація дебатів України», преможцями багатьох Всеукраїнських та учасниками міжнародних дебатних турнірів Микитою Буровим та Олександром Кайгородовим були проведені лекції і тренінги:

    • «Введення в дебати. Правила гри»;
    • «Аргументація»;
    • «Контраргументація»;
    • «Розширення і аналітика».

 

 

 

 

На базі ж педагогічного університету учасники змогли практично закріпити отримані знання, спробувавши себе в дебатному турнірі.

Враження від заходу залишились теплими та неймовірними – кожен отримав заряд позитиву та дебатного зацікавлення назавжди!

До зустрічі на ОДШ 2017!