Меню

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

 Дата: 
01.06.2016

Навіть примхи природи не завадили полтавській дітворі відзначити традиційне свято до Міжнародного дня захисту дітей, організоване Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді. Цього року захід приурочений також Дню Європи, який відзначався 21 травня та носить назву «Діти України – за європейське майбутнє!».

Будь хто, переступивши поріг ОЦЕВУМу, сьогодні міг опинитися неначе у іншому вимірі, який повністю належить дітям.

Педагоги та вихованці обласного центру естетичного виховання, обласного центру науково-технічної творчості, обласного центру туризму і краєзнавства, обласного еколого-натуралістичного центру, Малої академії наук, Полтавських спеціалізованих шкіл-інтернатів № 1 та № 2, Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради презентували свої заклади, організувавши виставки дитячих робіт, проводячи майстер-класи, пропагуючи різноманітні види дозвілля та зайнятості учнівської молоді.

Програмою свята було передбачено святкову концертну програму творчих колективів ОЦЕВУМу, у ході якої глядачі мали змогу «помандрувати» країнами Європейського Союзу та ознайомитися з їх культурними надбання.

Подорож Європою продовжилась і по закінченні концерту.

7 команд від перелічених навчальних закладів взяли участь у квесті «Європейський вибір», під час якого, виконуючи різні завдання та шукаючи підказки, відкривали для себе зовсім невідомі та не звичні, але досить цікаві особливості тієї чи іншої країни.

Кожен учасник квесту, окрім позитивного настрою, отримав солодкий подарунок, а команди нагороджено грамотами.