Ось уже другий рік поспіль День Незалежності нашої країни українці відзначають в умовах військового стану... Ми разом, упродовж останніх 18 місяців, проходимо випробування ракетним терором, руйнацією інфраструктури і вже адаптувалися до блекаутів, відсутності світла і тепла. Однак, ніхто з нас не втратив віру у людяність і світле майбутнє, яке обов'язково настане завдяки неймовірному героїзму наших захисників і захисниць, відданості та самопожертві волонтерів, рятувальників і медиків, досвіду освітян, комунальників і багатьох інших, хто день за днем наближають мить нашої незаперечної ПЕРЕМОГИ!
Саме їм адресуємо сьогодгі слова вдячності у рамках Всеукраїнського онлайн-челенджу на честь 32-ї річниці Незалежності України, організованого Українським державним центром позашкільної освіти.
Дякуємо кожному! Віримо в Україну!





