Щорічно, наприкінці навчального року, з метою підбиття підсумків оволодіння навчальними програмами, перевірки набутих знань, умінь та навичок, у нашому закладі проводяться випускні кваліфікаційні (випускні) іспити для вихованців творчих колективів із врученням свідоцтв про позашкільну освіту.
Цьогоріч іспитові комісії, до складу яких увійшли представники адміністрації, методисти та фахівці за відповідними жанрами, мали за честь оцінювати досягнення 21 талановитого випускника. Свої випускні випробування успішно склали та отримали свідоцтва про позашкільну освіту вихованці таких колективів:
- Народний художній колектив гурток «Циркова студія «Єдність» – 6 випускників (керівники Юлія Галкіна, Руслан Галкін);
- Народний художній колектив гурток «Ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «Плай» – 4 випускники (керівник Лілія Довганюк);
- Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» – 4 випускники (керівник Яна Койло);
- Гурток інструментального ансамблю «Ноктюрн» – 3 випускники (керівник Людмила Писаренко);
- Народний художній колектив гурток «Школа сучасної хореографії «Тотус» – 2 випускники (керівник Ольга Горголь);
- Гурток індійського танцю «Амріта» – 2 випускники (керівник Олена Гринь).
Під час іспитів вихованці продемонстрували надзвичайно високий рівень як теоретичної, так і практичної підготовки. Кожен виступ, презентація творчої роботи чи демонстрація майстерності стали беззаперечним доказом багаторічної наполегливої праці, таланту та високої педагогічної майстерності наших керівників.
За рішенням кваліфікаційних комісій усі випускники успішно завершили навчання та отримали омріяні свідоцтва про позашкільну освіту разом із додатками до них.
Щиро вітаємо наших випускників із цим вагомим досягненням! Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети та сміливо підкорювати нові творчі вершини. Нехай отримані знання та досвід стануть міцним фундаментом для майбутніх успіхів, а іскорка творчості, запалена в стінах нашого закладу, яскраво світить вам упродовж усього життя. Ми не прощаємося з вами, а кажемо «до побачення», адже двері нашого закладу та серця педагогів завжди відкриті для вас!






