Меню

«Андрію, Андрію, подаруй надію!..»

 Дата: 
14.12.2022

Традиційно на свято Андрія, яке випадає на 13 грудня, влаштовувалися вечорниці, на які збиралися неодружені хлопці та дівчата. Були ж бо вечорниці буденні, коли збираючись разом, працювали – ткали, вишивали, а були святкові, то на Андрія вечорниці були неодмінно святкові.

Відбулися вчора Андріївські вечорниці і в нашому Центрі, організовані відділом організаційно-масової роботи (завідувач - Юлія ЗІРКА).

Парубки і дівчата з гуртків вокального мистецтва «ЛЕБІДКА» (керівник Наталія КОСТЮК), видовищно театралізованих заходів «ІМПРОВІЗ-ШОУ» (керівник - Олексій РОЩУПКІН) та інструментального ансамблю «НОКТЮРН» (керівник - Людмила ПИСАРЕНКО) співали і танцювали, ворожили і гадали, кидали чобіт, стрибали через тин, кусали калиту та ще «творили» багато чого цікавого і традиційного як для цього вечора. Родзинкою ж дійства став танцювальний майстер клас від керівника зразкового ансамблю народного танцю «КАБЛУЧОК» Олени МАРФІНОЇ.

Українські традиції живучі. Вони – навіки. Вони – мирні і щирі. Як і український народ. І дуже важливо їх берегти і розвивати.