Меню

Великі нації народжуються у великих випробуваннях…

 Дата: 
12.12.2022

Так, було складно, але ж разом ми здатні на будь які виклики!

Акція підтримки воїнів-захисників «Ми разом», ініційована закладами позашкільної освіти обласного підпорядкування, підводить чергові підсумки. Понад 2 тижні трудові, дитячі і батьківські колективи обласного центру естетичного виховання, обласного еколого-натуралістичного центру, обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства та обласного центру науково-технічної творчості, об’єднані спільною метою допомоги бійцям Збройних сил України, організовували «зимові збори». За короткий період були зібрані теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни та майже 10 тисяч гривень, які «перетворилися» на смаколики воїнам. Дітвора ж з педагогами підготували для захисників неймовірні мотиваційні плакати, малюнки, листівки з привітаннями до Дня Збройних сил України. Частина виготовлених оберегів передана Полтавському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки для їх передачі у бойові підрозділи ЗСУ, які виконують завдання із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

 

У рамках акції 7 грудня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся благодійний захід. У фоє Центру були розгорнуті виставки робіт

  • переможців обласного конкурсу мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти на тему «Витоки національної ідентичності»,
  • переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
  • та малюнків гуртківців ОЦЕВУМу на тему «З вірою в ЗСУ!».

«Родзинкою» заходу став показ вистави тіней про війну «Кричи/Мовчи» студентів майстерні Володимира Горянського і Валерії Штефюк факультету театру, кіно та естради Київського національного університету культури і мистецтв, яка хоча і пройшла під гуркіт генератору, але нікого не залишила байдужим (детально про історію створення вистави ТУТ).

Під час дійства вдалося зібрати ще 12 тисяч гривень, які перераховані полтавським волонтерам для пошиву зимового маскувального одягу бійцям на передову.

Все, що зібрали та придбали позашкільники сьогодні було передано Віталію Улибіну, представнику Волонтерського центру Вікторії Мірошніченко.

 

Дякуємо кожному, хто долучився до доброї справи. Віримо у ЗСУ! Віримо у Перемогу!