Меню

ОМО педагогів хореографічного жанру

 Дата: 
27.04.2022

27 квітня відбулося онлайн-засідання обласного методичного об'єднання педагогів хореографічного жанру (координатор – методист Ірина БОГУЦЬКА), участь в якому взяли близько 40 педагогів.

Програма засіданн ОМО була насиченою та цікавою.

З асоціативними методами навчання в хореографії та їх практичним застосуванням учасників познайомив керівник ансамблю спортивного бального танцю «Натхнення» ОЦЕВУМу Сергій БРИК.

Про костюми і реквізити та їх значення у роботі з танцювальним колективом говорили з керівником зразкового художнього колективу хореографічного гуртка «Ренесанс» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 Анною СТРІЛЕЦЬ.

Важливу проблему профорієнтаційної роботи в дитячому хореографічному колективі порушив керівник народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва. Іван ГУРЄЄВ.

Про напрямки роботи лабораторії сучасного танцю кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка розповіла асистент кафедри хореографії, викладач дисциплін «Сучасний сценічний танець та методика його викладання», «Теорія та методика джаз-модерн танцю», керівник школи сучасної хореографії «Soul dance» Наталія КАБАЧЕНКО.

Протягом засідання учасники переглянули відеовиступи танцювальних колективів та мали змогу онлайн поспілкуватися між собою.