Меню

А ОЦЕВУМу - знову 25!

 Дата: 
01.06.2021

1 червня у Міжнародний день захисту дітей у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулися заходи, приурочені, власне, святу дитинства та 25-річчю закладу за участі керівництва обласної ради, Департаменту освіти і науки ОДА, колег-позашкільників, батьків, випускників, працівників закладу минулих років та просто наших щирих друзів і шанувальників.

Учасникам дійства були запропоновані яскраві фотозони, екскурс в історію та сьогодення закладу, виставки робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, обласних конкурсів і фестивалів та святковий концерт гуртківців Центру. На жаль, погодні умови завадили реалізувати всі задуми, але свята це зовсім не зіпсувало.

Приємні зустрічі та спогади, з тими, кого не бачили декілька років, цікавинки з історії закладу і його колективів, вітання колег і друзів, відзнаки та сюрпризи від керівництва області, неймовірні враження від чудового концерту після вимушеної більш ніж річної перерви - це все запорука нашого успіху сьогодні!

Дякуємо всім, хто розділив свято з нашим колективом! З упевненістю в успіх крокуємо далі!