Учасники з 40 територіальних громад області, 1492 учасники, 185 художніх номерів, 55 гігабайт відео, 9 годин клопіткої роботи членів журі – і результати готові!
20 травня в ОЦЕВУМі відбулося засідання журі обласного конкурсу художньої самодіяльності учнів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти «Веселка» (координатор - завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія ЗІРКА).
Не зважаючи на важкий карантинний рік наша талановита молодь працювала, готувалася, знімала відео – і все заради того, щоби конкурс відбувся.
Виступи конкурсантів оцінювали:
Євген ДУДНИК, директор, викладач класу ударних інструментів Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І.Майбороди, заслужений працівник культури України;
Світлана ЗАКІРОВА, майстер сцени, артист балету Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя;
Наталія ІВАНОВА, художній керівник і головний диригент Заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава» імені Валентина Міщенка Полтавського міського будинку культури;
Юлія ШУСТОВА, артистка-ляльковод вищої категорії Полтавського академічного обласного театру ляльок, викладачка театрального відділення Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.
Цьогорічні учасники – справжні молодці та переможці і, безумовно, заслуговують найвищих нагород!
Маємо надію, що наступний конкурс відбудеться вже у залі нашого Центру і всі бажаючі зможуть насолодитися неймовірною творчістю та відчути шалену енергетику офлайн. Так тримати! А поки що, ловіть результати!
ПІБ виконавця / назва колективу,
заклад освіти
|
Місце / Відзнака
|
---|
ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЖАНР
НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ
|
---|
Зразковий аматорський колектив «Хамелеон»
Ромоданівсьої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ромоданівської селищної ради Миргородського району
|
І
|
---|
Зразковий ансамбль танцю «Ластівка»
Березоволуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гадяцької міської ради Миргородського району
|
І
|
---|
Хореографічний ансамбль «Радість»
Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради
|
ІІ
|
---|
Зразковий ансамбль народного танцю «Відродження»
Опорного закладу загальної середньої освіти Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Хореографічний колектив «Квітограй»
Опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Хореографічний колектив «БЕМС»
Комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради Миргородського району
|
ІІІ
|
---|
Танцювальний колектив «Пірует» (старша група)
Комунального закладу «Карлівський міський центр позашкільної освіти» Карлівської міської ради Полтавського району
|
ІІІ
|
---|
СПОРТИВНА БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ
|
---|
Народний аматорський колектив ансамбль бального танцю «Фестиваль»
Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області»
|
І
|
---|
Ансамбль спортивно-бального танцю «Сузір'я»
Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (Ліцей «Політ»)
|
ІІ
|
---|
СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ
|
---|
Студія естрадно-спортивного танцю «Орхідея»
Комунального закладу позашкільної освіти «Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району
|
І
|
---|
Колектив «Step by step»
Загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
|
І
|
---|
Зразковий хореографічний колектив «СТЕНЕТ»
Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради Лубенського району
|
І
|
---|
Зразковий хореографічний колектив «Ренесанс»
Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області»
|
І
|
---|
Зразковй ансамбль танцю «РИТМ» (молодша група)
Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського» Шишацької селищної ради Миргородського району
|
ІІ
|
---|
Хореографічний колектив «Drive-Dance»
Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 імені В.Г.Короленка Полтавської міської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Студія сучасного танцю «Карден»
Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Лубенського району
|
ІІІ
|
---|
Хореографічна студія «Фієста»
Загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
|
ІІІ
|
---|
Зразковий ансамбль танцю «РИТМ» (старша група)
Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського» Шишацької селищної ради Миргородського району
|
ІІІ
|
---|
Зразковий художній хореографічний гурток «Зорепад»
Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавського району
|
ІІІ
|
---|
Зразкова дитяча хореографічна студія «Каприз»
Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Полтавської міської ради Полтавської області»
|
ІІІ
|
---|
ВОКАЛЬНИЙ ЖАНР
ЕСТРАДНА ПІСНЯ
|
---|
Ансамбль «Пшениченька»
Градизької дитячої мистецької школи імені Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району
|
ГРАН-ПРІ
|
---|
Софія Світлик
учениця Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко Карлівської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Вокальний ансамбль «Майстер»
Загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
|
І
|
---|
Старша група народного художнього колективу вокального гуртка «Валентина»
Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Ткач Каріна
учениця опорного закладу загальної середньої освіти Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавського району
|
І
|
---|
Зразковий вокальний ансамбль «Горошини»
Опорного закладу загальної середньої освіти Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавського району
|
І
|
---|
Арпенте Софія, Воскобійник Аполінарія
учениці Кривушівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради Кременчуцького району
|
І
|
---|
Деменко Анастасія, Говорун Максим
учні Кам'янопотоківського закладу загальної середньої освіти імені М.С.Новохатька Кам'янопотоківської сільської ради Кременчуцького району
|
І
|
---|
Коробкіна Катерина
учениця Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лубенської міської ради Лубенського району
|
ІІ
|
---|
Стешенко Юлія
вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Софія Положишник
вихованка комунального закладу «Карлівський міський центр позашкільної освіти» Карлівської міської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Шувалова Крістіна
учениця Михайлівського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Михайлівської сільської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Цяпко Богдан
вихованець Гребінківського Центру дитячої та юнацької творчості Гребінківської міської ради Лубенського району
|
ІІ
|
---|
Студія «Вокал-Клас»
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
|
ІІІ
|
---|
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Каприз»
Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
|
ІІІ
|
---|
Усенко Владислава
учениця Ромоданівської дитячої музичної школи Ромоданівської селищної ради Миргородського району
|
ІІІ
|
---|
НАРОДНА ПІСНЯ
|
---|
Колектив «Мальви»
Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 імені В.Г.Короленка Полтавської міської ради Полтавського району
|
ГРАН-ПРІ
|
---|
Дует «Співаночка»
Гребінківського Центру дитячої та юнацької творчості Гребінківської міської ради Лубенського району
|
І
|
---|
Станіслава Панова
учениця Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради Миргородського району
|
І
|
---|
Левіна Дар'я
учениця Хорольського навчально-виховного комплексу Хорольської міської ради Лубенського району
|
І
|
---|
Хор «Горлиця»
Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П.Котляревського» Полтавської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Тріо «Божичі» (Стешенко Юлія, Попок Єлизавета, Назаренко Катерина)
Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника» Решетилівської міської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Тарасова Софія
учениця опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Народний фольклорно-етнографічний гурт «Чорнобривець»
Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради» Миргородського району
|
ІІ
|
---|
Ремньова Дарина
учениця Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.А.Цюпи Зіньківської міської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Хмарська Євгенія
учениця Садківського ліцею Кам'янопотоківської сільської ради Кременчуцького району
|
ІІІ
|
---|
Крижановський Владислав
учень Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району
|
ІІІ
|
---|
ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ТА ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНРИ
|
---|
Колектив барабанщиків «Ритм»
Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Дівак Матвій
учень Глобинської гімназії №1 імені В.Є.Курченка Глобинської міської ради Кременчуцького району
|
І
|
---|
Бугрій Оксана
вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Котелевсьої селищної ради Полтавського району
|
І
|
---|
Ансамбль народних інструментів «Колорит»
Комунального закладу позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» Зіньківської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Медведь Олександр
учень Опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської селищної ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Сидорин Антон
учень Калашниківського навчально-виховного комплексу Мачухівської сільської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Перекопна Анастасія
учениця Вишневого навчально-виховного комплексу Хорольської міської ради Лубенського району
|
ІІ
|
---|
Громов Станіслав
вихованець інструментального ансамблю «Ноктюрн» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
|
ІІ
|
---|
Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» та гурток фольклорного мистецтва «Лебідка»
Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
|
ІІІ
|
---|
ВІА «Ровесник»
Комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району
|
ІІІ
|
---|
Ансамбль «Пшениченька»
Градизької дитячої мистецької школи імені Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району
|
Грамота
|
---|
ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР
|
---|
Шовкова Поліна, Лопаєнко Марта, Солодовник Милана, Панасенко Катерина, Пантелеймоненко Олександра
вихованки народного художнього колективу гуртка «циркова студія «Єдність» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
|
ГРАН-ПРІ
|
---|
Зразковий художній колектив Циркова студія «Крафт»
Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Зразковий художній колектив гурток «Театр мод «Силует»
Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
|
І
|
---|
Дема Володимир, Денисенко Діана
вихованці зразкової циркової студії «Сюрприз» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району
|
ІІ
|
---|
Виходець Анастасія
учениця Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (Ліцей «Політ»)
|
ІІ
|
---|
Театр рук «Фортуна»
Тарасенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької селищної ради Лубенського району
|
ІІ
|
---|
«Цирк молодих»
Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради
|
ІІІ
|
---|
Колектив «Енергія»
Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради Лубенського району
|
ІІІ
|
---|
МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ
АВТОРСЬКИЙ ТВІР
|
---|
Рясенчук Сніжана
вихованка комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради Миргородського району
|
І
|
---|
Задорожна Альона
учениця Ромоданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ромоданівської селищної ради Миргородського району
|
ІІ
|
---|
Зінченко Анастасія
учениця Котелевського закладу загальної середньої освіти №4 І-ІІІ ступенів Котелевської селищної ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Фадєєва Катерина
учениця Орданівської зальноосвітньої школи I-III ступенів Диканської селищної ради Полтавського району
|
ІІІ
|
---|
ВІРШ
|
---|
Самусь Марія
вихованка Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Лубенського району
|
І
|
---|
Гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу»
Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
|
І
|
---|
Вовкоріз Андрій
учень Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Лубенського району
|
І
|
---|
Морозюк Поліна
учениця закладу загальної середньої освіти Кошманівського ліцею Машівської селищної ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Періста Марія
учениця Ряськівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти-заклад дошкільної освіти» Михайлівської сільської ради Полтавського району
|
ІІ
|
---|
Бура Поліна
вихованка Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради Лубенського району
|
ІІІ
|
---|
Борсук Святослав
вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради Лубенського району
|
Грамота
|
---|
ГУМОРЕСКА
|
---|
Даценко Вікторія
вихованка Комунального закладу позашкільної освіти «Оржицький будинок дитячої та юнацької творчості» Оржицької селищної ради Лубенського району
|
ГРАН-ПРІ
|
---|
Ярмоленко Денис
учень Чорнухинського ліцею імені Григорія Сковороди Чорнухинської селищної ради Лубенського району
|
І
|
---|
Пшінник Єгор
учень Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Зіньківської міської ради Полтавського району
|
І
|
---|
Тімченко Богдан
учень Покровськобагачанського ліцею Хорольської міської ради Лубенського району
|
ІІ
|
---|
Володар Гран-Прі у вокальному жанрі (естрадна пісня)
Ансамбль «Пшениченька»
Градизької дитячої мистецької школи імені Олександра Білаша
Градизької селищної ради Кременчуцького району