Меню

#ОЦЕВУМу25

 Дата: 
05.04.2021

25 років діяльності відзначив днями колектив Полтавського ОЦЕВУМу!

Саме 1 квітня 1996 року, відповідно до наказу Міністерства освіти України від 29.03.1996 № 96, і був відкритий наш Центр.

На жаль, карантинні обмеження, не дозволили провести повноцінне святкування та втілити всі задуми нашого колективу, але обіцяємо, як тільки настане слушна нагода - обов'язково зберемо у своїх стінах всіх бажаючих та ще здивуємо вас!

Дуже вдячні колегам, які надіслали на адресу ОЦЕВУМу щирі та теплі вітання!

Особлива подяка колективам ЦДтаЮТ м.Горішні Плавні, Кобеляцького, Козельщинського, Кременчуцького, Нехворощанського, Решетилівського БДЮТ, Лохвицького і Пирятинського ЦДЮТ, ЦЕВ м.Миргорода та Полтавського ПДЮТ за неймовірні відеовітання!

Ваші слова дуже важливі для нас та є мотивуючими у подальшій діяльності!

2 квітня у малій залі Центру відбулися урочисті збори трудового колективу з нагоди ювілею. Ніхто з присутніх не залишився без уваги: відомчі відзнаки та приємні несподіванки від адміністрації, спогади від «старожилів» та ще багато чого іншого зробили святкування яскравим та незабутнім! 

Маємо і декілька колективних відзнак від Полтавської облдержадміністрації, Українського державного центру позашкільної освіти, Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України!

 

Дякуємо ВСІМ, хто святкував разом з нами! Далі - БУДЕ!