Сьогодні підведено підсумки щорічного конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Найкраща ялинкова прикраса власними руками» серед вихованців гуртків дошкільного та молодшого шкільного віку (координатор - методист Ніна Разінькова).
Конкурс проводився в двох номінаціях: «Новорічна листівка» та «Новорічна іграшка» серед двох вікових категорій вихованців ОЦЕВУМу – 5-8 та 9-11 років.
На конкурс було подано 61 роботу, в якому найактивнішу участь взяли вихованці наступних колективів:
- народний художній колектив гурток «Циркова студія «Єдність» (керівник – Галкіна Ю.В.),
- зразковий художній колектив гурток кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.),
- зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Койло Я.М.),
- зразковий художній колектив гурток «Театр мод «Силует» (керівник – Теремецька Т.І.),
- вокальний гурток «Країна мрій» (керівник – Крохмальна В.В.),
- гурток «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.),
- гурток черліденгу «Флаєр» (керівник – Піщенко І.В.)
та вихованці гуртків Решетилівської філії ОЦЕВУМу:
- «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.),
- образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник – Компанієць О.О.),
- моделювання іграшок-сувенірів «Скринька» (керівник – Бережна С.О.),
- прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.).
Рішенням журі переможцями конкурсу визначено:
I вікова категорія (5-8 років)
в номінації «Ялинкова прикраса»
I місце:
Пуша Олександра, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
Лисенко Злата, вихованка зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.);
Трокай Софія, вихованка гуртка черліденгу «Флаєр» (керівник – Піщенко І.В.);
II місце:
Гринюк Тимур, вихованець зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.);
Жалій Світлана, вихованка зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.);
Манько Стефанія, вихованка вокального гуртка «Країна мрій» (керівник – Крохмальна В.В.);
Спічакова Анісія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Койло Я.М.).
III місце:
Підгорна Рима, вихованка гуртка «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.);
Колективна робота зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» (керівник – Теремецька Т.І.).
в номінації «Новорічна листівка»
I місце:
Пасічна Софія, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
Юхименко Вадим, вихованець гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
II вікова категорія (9-11 років)
в номінації «Ялинкова прикраса»
I місце:
Чжан Єлизавета, вихованка народного художнього колективу гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник – Галкіна Ю.В.);
Хвостенко Олена, вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Койло Я.М.);
II місце:
Стойка Марія, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
Козлова Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Койло Я.М.).
III місце:
Пісцов Дмитро, вихованець зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.);
Пасішна Інна, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
Кириченко Ангеліна, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
Баришева Валерія, вихованка вокального гуртка «Країна мрій» (керівник – Крохмальна В.В.);
Баришева Валерія, вихованка гуртка «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.).
в номінації «Новорічна листівка»
I місце:
Педорич Антон, вихованець гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.).
II місце:
Яценко Ірина, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.);
Сиргі Анастасія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник – Компанієць О.О.).
III місце:
Кондратюк Поліна, вихованка гуртка «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.).
Всіх учасників конкурсу, що не посіли призові місця, відзначено грамотами ОЦЕВУМу за участь.
Запрошуємо переглянути виставку робіт «Новорічний серпантин» у виставковій залі Центру.
Дякуємо всіх керівників та вихованців за активну участь у конкурсі та цікаві, талановиті роботи!
Успіхів, творчих злетів в новому році!