Що ж таке «Незалежність»?
На нашу суб’єктивну думку - це свобода, це право жити, як хочеш, у межах СВОЇХ всіма визнаних кордонів, це можливість будувати країну без чужих військових примусів і це радість мати майбутнє…
Впевнені, що Україна – це не політики і не чиновники, а це ті люди, без праці яких країни просто не стане.
Вони не публічні. Вони не дають інтерв’ю. І всі вони не президенти, а прості УКРАЇНЦІ!
Любі наші вихованці, колеги, батьки!
Сьогодні з вітаннями до ВАС звертаються ті, кого ВИ не бачите в новинах та на сторінках наших соцмереж, ті за чиїми плечима стоїть невтомна та важка праця, аби нам було комфортно у рідному закладі, ті, без кого ми навіть уявити собі не можемо ОЦЕВУМ - це наш «невидимий загін», ї їм є що ВАМ сказати…
Любіть УКРАЇНУ!
З Днем Незалежності!

