Меню

«Коли віриш у диво…» — інтерактивна казка, що подарувала дітям справжню магію!

 Дата: 
05.12.2025

4 грудня напередодні Дня Святого Миколая в стінах ОЦЕВУМ відбулася неймовірна пригода для вихованців дошкільного та молодшого шкільного віку - інтерактивна казка «Коли віриш у диво…». Захід охопив 105 вихованців нашого закладу, які з радістю поринули у світ чарівної історії.
Разом із дівчинкою Марго, казковим Єдинорогом та усіма дітьми ми вирушили у мандрівку, щоб врятувати свято від хитрої Невірії. Вона викрала чарівне Сяйво Віри - світло, без якого не може ожити жодне свято. Невірія пообіцяла повернути його лише тоді, коли діти доведуть, що добро існує насправді.
Малеча стала справжніми героями:
запально танцювала,
рятувала чарівні цукерки,
боролася з холодною хуртовиною,
виконувала захопливі завдання,
 і крок за кроком доводила, що світло добра - у серцях кожного.
У фіналі, вражена сміливістю та щирістю дітей, Невірія змінила своє серце та повернула Сяйво Віри, а разом із ним - тепло, радість та казку. Добро і віра перемогли! 
Творчою окрасою казки стали виступи:
 зразкового художнього колективу театру мод «Силует»,
 вокальної студії,
які додали казці ще більше світла й емоцій.
Це була історія про добро, магію, підтримку одне одного та віру, що справжні дива починаються з нас.
Бо коли віриш у диво - воно неодмінно приходить.