Меню

Засідання ОМО педагогів вокально-інструментального жанру

 Дата: 
19.10.2022

Відбулося онлайн засідання обласного методичного об'єднання педагогів вокально-інструментального жанру (координатор – методист Ірина СИНЯГІВСЬКА), до участі у якому долучилися 40 педагогів.

Програмою заходу було передбачено:

►майстер-клас з вокалу, який провела педагог творчого центру Наталії Май Полтавського міського будинку культури Тетяна ПАВЛЕНКО, під час якого викладач разом зі своєю вихованкою продемонструвала цікаві розспівки, які використовуються на заняттях студії, а наприкінці юна артистка виконала дві композиції;

►розгляд питання використання різножанрового вокалу на прикладі роботи з дитячим вокальним ансамблем, яке розкрила керівник зразкового вокального ансамблю «Зернята» Полтавської дитячої музичної школи імені П.І.Майбороди Оксана ДРОНОВА. Педагог презентувала учасникам засідання відео виступів ансамблю у різній манері виконання.

Завершальним стало пряме включення з Німеччини, де зараз працює педагог-інструменталіст з Полтави Дар’я НІКІТІНА, солістка симфонічного оркестру «Prime Orchestra». Спікер поділилась власним досвідом роботи за кордоном у рамках благодійного туру оркестру і надала корисні рекомендації та поради для керівників інструментального жанру щодо навчання дітей гри на гітарі через призму роботи педагога як професіонала-виконавця.

Дякуємо спікерам та учасникам засідання!