В ОЦЕВУМі завершився обласний конкурс художньої самодіяльності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління», (координатор – методист Ірина СИНЯГІВСЬКА), який цьогоріч проводився у два етапи. У першому (відбірковому) взяли участь 516 конкурсантів, а в другому (обласному) – 216 учасників з 17 закладів профтехосвіти Полтавщини.
Члени журі відзначили хороший рівень підготовки та виконавської майстерності учасників конкурсу у вокальному, інструментальному, хореографічному, оригінальному, вокально-інструментальному та декламаторському жанрах.
За підсумками перегляду художніх номерів Гран-прі конкурсу здобули:
у номінації «Вокальний жанр» Іван Момот, учень Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків;
у номінації «Інструментальний жанр» Назар Петришин, учень Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука,
у номінації «Малі театральні форми Артур Романенко, учень Професійно-технічного училища №44 м.Миргорода.
Також, переможцями конкурсу визначено та буде нагороджено:
у номінації «Вокальний жанр» (соло):
Дипломом І ступеня
Ковальчук Дарину, ученицю Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»;
Пільгук Софію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м.Кобеляки;
Решетило Аліну, ученицю Професійно-технічного училища №31 м.Полтави;
Сімонову Євгенію, ученицю Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол;
Дипломом ІІ ступеня
Галеця Дмитра, учня Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука;
Могилевцеву Анастасію, ученицю Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол;
Павлову Альону, ученицю Вищого професійного гірничо-будівельного училища;
Шкребу Романа, учня Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»;
Дипломом ІІІ ступеня
Голобородько Елізабет, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені А.О.Чепіги»;
Ладзинь Анастасію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавський професійний ліцей транспорту»;
Романовську Вікторію, ученицю Професійно-технічного училища №44 м.Миргорода;
у номінації «Вокальний жанр» (ансамбль, хор):
Дипломом І ступеня
ансамбль «Імпровізація» Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м.Кобеляки;
тріо у складі Аліни Мильченко, Елеонори Запорожець, Альони Павлової, учениць Вищого професійного гірничо-будівельного училища;
Дипломом ІІ ступеня
ансамбль «Тірамісу» Вищого професійного гірничо-будівельного училища;
вокальний ансамбль хлопців Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків;
вокальний жіночий ансамбль Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»;
дует у складі Дар’ї Васильєвої та Ніни Зубченко, учениць Професійно-технічного училища №4 м.Полтави;
керівники гуртків та учні Вищого професійного училища №7 м.Кременчука;
тріо у складі Ковальчук Дарини, Бреус Віталіни, Кошової Аліни, учениць Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»;
Дипломом ІІІ ступеня
ансамбль «Калинонька» Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука;
дует «Мегаполіс» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;
дует у складі Великородної Аріани, Оскарьова Руслана, учнів Полтавського професійного ліцею;
тріо у складі Скорик Дарії, Радченко Ангеліни, Кожух Анни, учениць Професійно-технічного училища №4 м.Полтави;
хор Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука;
у номінації «Вокально-інструментальний жанр»:
Дипломом І ступеня
вокально-інструментальний ансамбль Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;
Дипломом ІІ ступеня
Самойлик Ліну, ученицю Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків;
Дипломом ІІІ ступеня
Оскарьова Руслана, учня Полтавського професійного ліцею;
у номінації «Інструментальний жанр»:
Дипломом І ступеня
Барановського Максима, учня Державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»;
Дипломом ІІ ступеня
Левошка Андрія, учня Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків;
Дипломом ІІІ ступеня
Герасимішину Яну, ученицю Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;
у номінації «Хореографічний жанр» (соло):
Дипломом І ступеня
Зикову Даніелу, ученицю Професійно-технічного училища №26 м.Кременчука;
Дипломом ІІ ступеня
Божко Євгенію, ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м.Кобеляки;
у номінації «Сучасна хореографія»:
Дипломом І ступеня
хореографічний колектив сучасного танцю «Арабеск» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;
Дипломом ІІ ступеня
колектив сучасного танцю «TREND GIRLS» Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука;
Дипломом ІІІ ступеня
танцювальний колектив «ДАО» Вищого професійного училища №7 м.Кременчука;
у номінації «Народна хореографія»:
Дипломом І ступеня
хореографічний колектив народного танцю «Дивограй» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;
Дипломом ІІІ ступеня
хореографічний колектив «Золота молодь» Професійно-технічного училища №31 м.Полтави;
у номінації «Малі театральні форми»:
Дипломом І ступеня
Кошулько Анжелу, ученицю Професійно-технічного училища №26 м.Кременчука;
Дипломом ІІ ступеня
Ковальську Інесу, ученицю Полтавського професійного ліцею;
Цвільову Катерину, ученицю Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука;
Дипломом ІІІ ступеня
Косенка Михайла, учня Полтавського професійного ліцею;
Єршова Володимира, учня Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука;
у номінації «Оригінальний жанр»:
Дипломом І ступеня
театр мод Полтавського професійного ліцею сфери послуг.