Меню

Засідання ОМО з організації навчально-методичної роботи у закладах позашкільної освіти

 Дата: 
02.05.2023

2 травня на базі ОЦЕВУМу відбулося засідання обласного методичного об’єднання з організації навчально-методичної роботи у закладах позашкільної освіти (координатор – заступник директора з НМР Світлана АРТЮХ), участь у якому взяли 25 педагогів із 15 ЗПО області.

На засіданні розглянули пріоритетні та актуальні питання впровадження Концепції національно-патріотичного виховання в освітній процес позашкілля, як от:

«Використання виховного потенціалу українського дитячого фольклору в освітньому процесі» (доповідач Галина КОТЛОМАНІТОВА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи ПНПУ імені В.Г. Короленка);

«Концепція національно-патріотичного виховання закладу та її втілення в освітній процес» (доповідач Юлія ЗІРКА, завідувач відділу організаційно-масової роботи ОЦЕВУМу);

досвідом роботи з організації та проведення кваліфікаційних іспитів з видачею випускникам свідоцтв про позашкільну освіту поділилася Світлана АРТЮХ, заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМу, голова ОМО.

Що методична гра для педагогічних працівників може бути цікавою, захоплюючою і корисною, довела методист ОЦЕВУМу Яна ЛЕБІДЬ в процесі інтерактивної гри «Менеджмент в освіті: терміни і поняття».

Наприкінці засідання підвели підсумки роботи методоб'єднання за 2020-2022 роки та, шляхом голосування, переобрали АРТЮХ Світлану Іванівну головою ОМО ще на 2 роки.