Меню

Гуртківці ОЦЕВУМу спільно створили справжню казку

 Дата: 
27.03.2023

Просто неймовірний «казковий» проєкт вдалося втілити керівникам і вихованцям трьох зразкових художніх колективів – Дитячо-юнацької театральної студії «НУ І ДІТКИ» (керівник Лада ЛАБЗОВА), Ансамблю народного танцю «КАБЛУЧОК» (керівник Олена МАРФІНА) та гуртка кераміки «ОБЕРЕГИ» (керівник Тетяна ПОРОЩАЙ), у фоє та на сцені великої зали ОЦЕВУМу у переддень Міжнародного дня театру. Гуртківці підготували виставку робіт кераміки та виставу-казку «Зачарована рукавичка» (автори постановки – Ірина та Ян Златопольські).

Глядачі отримали справжнє «занурення» у атмосферу зимового лісу, створеного командою художника-оформлювача Олени ДАВИДЕНКО, керівника гуртка Тетяни ПОРОЩАЙ та машиніста сцени Костянтина ТІМОФЄЄВА, мали змогу насолодитися чудовою хореографією керівника ансамблю «Каблучок» Олени МАРФІНОЇ та піснями, написаними для вистави керівником Інструментального ансамблю «Ноктюрн» Людмилою ПИСАРЕНКО. Завдяки ж режисерським рішенням Лади ЛАБЗОВОЇ та таланту і повній віддачі юних артистів на сцені вдалося створити і ярмаркове торжище, і протистояння добра і зла, і казкове дійство як для дітвори, так і для дорослих.

Дякуємо кожному, хто доєднався до реалізації проєкту та всім, хто став його глядачем. Завдяки вам усім, під час благодійного збору коштів, вдалося зібрати 9675 гривень, які перераховані для потреб військового підрозділу Збройних Сил України, де проходить службу наш колега з Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.