Меню

Онлайн зустріч членів обласної оглядової комісії з присвоєння і підтвердження почесних звань з керівниками колективів

 Дата: 
09.03.2023
Для людини з талантом і любов’ю до праці не існує перешкод
Людвіг ван Бетховен

З метою популяризації роботи та стимулювання педагогів до творчої діяльності проведено онлайн зустріч членів обласної оглядової комісії з присвоєння і підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив» Надії ЧЕРНОБЕЛЬ (голова комісії, директор ОЦЕВУМу), Валентини ФРАНЧУК (заступник голови комісії, начальник відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти, виховної роботи, науки та інновацій Департаменту освіти і науки ОВА) та Алли ОКАРИ (відповідальний секретар комісії, завідувача відділу методичної роботи ОЦЕВУМу) із керівниками відповідних колективів та керівниками закладів освіти на базі яких вони працюють.

Під час наради обговорили особливості підготовки та подачі матеріалів і документації на підтвердження/присвоєння почесних звань у період дії воєнного стану. У свою чергу, керівники колективів поділилися інформацією про свою діяльність в умовах сьогодення.

Станом на 1 березня 2023 року у закладах освіти області працюють 23 колективи, що мають почесне звання «Зразковий художній колектив» і 10 колективів, що мають звання «Народний художній колектив». Наявність відповідних почесних звань - є однією з форм визнання системної роботи творчих колективів, рівня фахової майстерності, якісним показником результативності роботи педагогічних кадрів.