Меню

Переможцями Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» стали 49 митців з Полтавщини

 Дата: 
02.11.2022

У жовтні Українським державним центром позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

З 1722 робіт з усіх регіонів України, що були зареєстровані на конкурс, 68 робіт представляли Полтавщину і 49 з них - здобули призові місця.

Вітаємо із визнанням та нагородженням:

 
Дипломом I ступеня

 

у номінації «Бісероплетіння»

Окіпняк Юлію, вихованку гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (керівник Бакляк Оксана Євгеніївна).

 

у номінації «Декоративний розпис, народний живопис»

Гамагу Тимура, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради Полтавської області (керівник Гамага Аліна Миколаївна);

 

у номінації «Вироби з пиродних матеріалів»

Сметану Тимофія, вихованця гуртка «Природа і фантазія» Комунального закладу позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» Зіньківської міської ради Полтавської області (керівник Лисак Світлана Миколаївна);

 

у номінації «Художнє плетіння, ткацтво»

Москвиченко Дар’ю, ученицю Решетилівського художнього професійного ліцею Полтавської обласної ради (майстер виробничого навчання Кирпотіна Тетяна Володимирівна);

Андрусишену Оксану, ученицю Решетилівського художнього професійного ліцею Полтавської обласної ради (майстер виробничого навчання Кирпотіна Тетяна Володимирівна);

 

у номінації «Інші техніки виконання»

Рибку Ярославу, вихованку гуртка «Калинонька» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради Полтавського району (керівник Сабадирь Галина Вікторівна);

Середняка Дениса, вихованця гуртка «Художнє ліплення» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, Миргородського району (керівник Бандурко Олександра Валеріївна);

 

у номінації «Витинання»

Адамчука Богдана, вихованця гуртка «Паперові фантазії» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (керівник Адамчук Анастасія Богданівна);

Медончак Варвару, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Медвєдєва Світлана Іванівна);

 

у номінації «В’язання спицями, гачком»

Бову Поліну, вихованку гуртка «Чарівне мереживо» Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради (керівник Черепанова Неля Григорівна).

 
Дипломом II ступеня
 

у номінації «Писанкарство»

Окіпняк Юлію та Шевченко Ольгу, вихованок гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (керівник Бакляк Оксана Євгеніївна);

 

у номінації «Народна лялька»

Бур’ян Евеліну, вихованку гуртка народної ляльки «Етнолялька» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради Лубенського району (керівник Чех Олена Федорівна);

 

у номінації «Декоративний розпис, народний живопис»

Голубицьку Валерію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського міського центру позашкільної освіти Карлівської міської ради (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

 

у номінації «Вироби з природних матеріалів»

Процун Мілану, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради (керівник Стороженко Юлія Володимирівна);

 

у номінації «Паперова пластика та оригамі»

Мумфорда Кіріла, вихованця гуртка «Паперові фантазії» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (керівник Адамчук Анастасія Олександрівна);

Колінько Марину, вихованку гуртка «Vivat Art» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Васюта Альона Валеріївна);

Марченко Аліну, вихованку гуртка «Оригамі» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього» Кременчуцької міської ради (керівник Одарушенко Ольга Іванівна);

 

у номінації «Батик»

Титаренко Олександру та Титаренко Дарину, вихованок гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Харагай Наталія Вікторівна);

Варнавську Поліну, вихованку гуртка «Етюд» Комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району (керівник Задорожна Тетяна Іванівна);

 

у номінації «Інші техніки виконання»

Зуб Анну, вихованку гуртка «Народна творчість» Карлівського міського центру позашкільної освіти Карлівської міської ради (керівник Фесенко Людмила Леонідівна);

Москалик Ірину, вихованку гуртка «Майстерня по виготовленню м’якої іграшки» Комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Кременчуцької міської ради (керівник Кулакова Марина Миколаївна);

Солодун Єлизавету, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Медвєдєва Світлана Іванівна);

Столбцова Микиту, вихованця гуртка «Веселі саморобки» Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради (керівник Яременко Людмила Василівна);

Шухову Ірину, вихованку гуртка «Creative hands» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Остапенко Тетяна Михайлівна);

 

у номінації «Витинання»

Ігнатенко Оксану, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського міського центру позашкільної освіти Карлівської міської ради (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

 

у номінації «Графіка»

Кобеняк Яну, вихованку гуртка «Етюд» Комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району (керівник Задорожна Тетяна Іванівна);

Філіпову Катерину, вихованку дитячо-юнацького клубу «Господарочка» Закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради (керівник Перова Вікторія Миколаївна);

 

у номінації «В’язання спицями, гачком»

Коротченко Єлізавету, вихованку гуртка «В’язання гачком» Диканського Будинку дитячої та юнацької творчості Диканської селищної ради Полтавського району (керівник Серга Оксана Миколаївна);

 

у номінації «Бісероплетіння»

Гончаренко Надію, вихованку гуртка «Країна майстрів» Бричківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради (керівник Мосюндзь Наталія Іванівна);

Жибу Дарину, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Великобагачанського будинку творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Миргородського району (керівник Ольховська Марина Олександрівна);

Пушак Софію, вихованку гуртка «Чарівний бісер» Центру естетичного виховання відділу освіти Миргородської міської ради (керівник Дерика Оксана Миколаївна);

 

у номінації «М’яка іграшка»

Бурдун Софію, ученицю загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району (учитель Єгунькова Інна Григорівна).

 
Дипломом III ступеня
 

у номінації «Народна лялька»

Савченко Ангеліну, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Комунального закладу позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» Зіньківської міської ради Полтавської області (керівник Гавриленко Людмила Іванівна);

 

у номінації «Вироби з тіста»

Радченко Маргариту, вихованку гуртка народної творчості «Соняшник» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради (керівник Іщенко Наталія Олексіївна);

 

у номінації Декоративний розпис, народний живопис»

Мусієнко Дар’ю, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського міського центру позашкільної освіти Карлівської міської ради (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

 

у номінації «Гончарство та художня кераміка»

вихованців зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (керівник Порощай Тетяна Вікторівна);

Кібенко Діану, вихованку гуртка «Viva Art» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Васюта Альона Валеріївна).

 

у номінації «Вироби з соломки»

Васик Камілу, вихованку гуртка соломоплетіння «Колосок» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради (керівник Петровська Людмила Миколаївна);

Сопко Анастасію, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради (керівник Кадура Інна Вікторівна);

 

у номінації «Паперова пластика та оригамі»

Марченко Аліну, вихованку гуртка «Оригамі» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього» Кременчуцької міської ради (керівник Одарушенко Ольга Іванівна);

Степову Єлизавету, вихованку гуртка «Квілінг» Комунального закладу позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» Зіньківської міської ради Полтавської області (керівник Максакова Олена Володимирівна);

 

у номінації «Живопис»

Коновалову Анну, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (учитель Грибан Микола Федорович);

Спринчака Олексія, вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Барви» Комунального закладу позашкільної освіти «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Кременчуцької міської ради (керівник Каратаєва Тетяна Миколаївна);

Фесюру Валерію, вихованку художньої студії імені І.Дряпаченка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради Кременчуцького району (керівник Ілющенко Юлія Іванівна);

 

у номінації «Інші техніки виконання»

Ємець Анастасію, вихованку гуртка «Художнє ліплення» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (керівник Бандурко Олександра Валеріївна);

 

у номінації «Ізонитка»

Борсук Анастасію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради Лубенського району (керівник В’язовська Тетяна Феліксівна);

Іванець Яну, ученицю Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавського району (учитель Кошкалда Олена Леонідівна);

 

у номінації «В’язання спицями, гачком»

Біловол Анну, вихованку гуртка «Чарівний клубочок» Гадяцького профільного ліцею імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради (керівник Деркач Валентина Анатоліївна);

вихованців гуртка «Павутинка» Полтавського міського Центру позашкільної освіти Полтавської міської ради за колективну роботу «Курорт Миргород» (керівник Лоєнко Надія Сергіївна);

 

у номінації «М’яка іграшка»

Завору Ангеліну, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» (керівник Медвєдєва Світлана Іванівна).

 

Електронні дипломи доступні для завантаження ТУТ.