30 вересня у приміщенні ОЦЕВУМу відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (координатор - методист Оксана ФЕДОРЕНКО).
Учасники надзвичайно гостро відреагували на події сьогодення і свій біль, переживання, мрії та сподівання відобразили у 285-ти малюнках та 99-ти віршах.
Оцінювало роботи професійне журі в числі якого член Полтавської спілки літераторів Раїса АРТЕМЕНКО, член Національної спілки письменників України Юлія МАНОЙЛЕНКО, письменниця Олена КОЛІНЬКО, викладачі Полтавської дитячої художньої школи Ірина ПАШИНСЬКА та Ірина ШРАМКО, художник-оформлювач ОЦЕВУМу Олена ДАВИДЕНКО. Члени журі відмітили високий художній рівень, оригінальність багатьох робіт, щедро нагородили високими оцінками та підтримали одну заповітну мрію на всіх, якою пронизана практично кожна робота, – мирне небо!
Переможцями цьогорічного конкурсу стали:
номінація «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»
Диплом І ступеня
молодша вікова категорія
Гороховатська Варвара – вихованка студії образотворчого мистецтва Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);
Ласа Зоряна – вихованка гуртка «Юні художники» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради (керівник Горбань Оксана Вячеславівна);
Шевцова Лідія – вихованка художньої студії «Кольорові олівці» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього» Кременчуцької міської ради (керівник Ковшуцька Людмила Іванівна);
середня вікова категорія
Мацик Ольга – вихованка гуртка «Веселкова палітра» Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради (керівник Анпілогова Олена Іванівна);
Скрипка Єлізавета – вихованка студії образотворчого мистецтва Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);
Ткаченко Валерія – учениця Вікторійської загальноосвітньої школи I-III ступенів Пирятинської міської ради (учитель Завалій Ірина Петрівна);
старша вікова категорія
Кобеняк Яна – вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Етюд» комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради (керівник Задорожна Тетяна Іванівна);
Краплина Вікторія – учениця Глобинського ліцей №1 імені В.Є.Курченка Глобинської міської ради (керівник Гордовська Алла Петрівна);
Музика Христина – вихованка гуртка «Ти Лідер» Пирятинського ліцею №6 Пирятинської міської ради (керівник Шевчук Марина Федорівна);
Диплом ІІ ступеня
молодша вікова категорія
Жук Анастасія – вихованка студії образотворчого мистецтва Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);
Лубко Мирослава – вихованку гуртка «Колорит» закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради (керівник Перова Вікторія Миколаївна);
Матяш Анна – вихованка гуртка «Петриківський розпис» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради (керівник Кравченко Світлана Василівна);
середня вікова категорія
Верета Вікторія – учениця Карлівського ліцею №1 Карлівської міської ради;
Коверга Іванна – вихованка гуртка «Веселкова палітра» Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради (керівник Анпілогова Олена Іванівна);
Приходько Анна – учениця Пирятинського ліцею №4 Пирятинської міської ради Полтавської області (учитель Горбань Оксана Вячеславівна);
Силенко Інна – учениця Глобинського ліцей №1 імені В.Є.Курченка Глобинської міської ради (керівник Гордовська Алла Петрівна);
Шевчук Віталіна – учениця опорного закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» (учитель Єгунькова Інна Григорівна);
старша вікова категорія
Журба Дар’я – учениця Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради (учитель Шудря Олександр Петрович);
Савельєва Єлизавета – учениця опорного закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» (учитель Єгунькова Інна Григорівна);
Соколова Анастасія – учениця опорного закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» (учитель Єгунькова Інна Григорівна);
Диплом ІІІ ступеня
молодша вікова категорія
Гемба Вероніка – учениця Градизької дитячої мистецької школи імені Героя України О.І.Білаша (учитель Манжус Діана Михайлівна);
Крятова Вєроніка – вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Минак Анастасія Борисівна);
Лялюк Анна – вихованка гуртка «Юний художник» Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради (керівник В’язовська Тетяна Феліксівна);
Пітчак Анастасія – вихованка гуртка «VITA» Спеціалізованої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради (керівник Кравченко Юлія Анатоліївна);
Проскурня Анжела – учениця Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (учитель Дунай Олена Миколаївна);
середня вікова категорія
Бережна Софія – учениця ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради (учитель Рябокуль Анастасія Григорівна);
Варнавська Поліна – вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Етюд» Комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради (керівник Задорожна Тетяна Іванівна);
Кривчун Алісія – учениця ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради (учитель Рябокуль Анастасія Григорівна);
Пилипенко Марія – вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Койло Яна Миколаївна);
Слинько Діана – вихованка гуртка «Веселий пензлик» Чевельчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Оржицької селищної ради (керівник Бондаренко Людмила Валеріївна);
Федоренко Дарина – учениця опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області» (учитель Циганіна Юлія Федорівна);
Чиж Вадим – учень опорного закладу «Карлівський ліцей №4» Карлівської міської ради (учитель Клименко Світлана Петрівна);
старша вікова категорія
Волювач Владислава – учениця Максимівського ліцею Піщанської сільської ради (учитель Каптан Тетяна Олександрівна);
Кекерчин Софія – вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник Койло Яна Миколаївна);
Пінчук Альбіна – учениця Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (учитель Дунай Олена Миколаївна);
Подела Валерія – вихованка гуртка «Колорит» Глобинського центру дитячої та юнацької творчості на базі Пирогівського ліцею Глобинської міської ради (керівник Д’яченко Світлана Геннадіївна);
Федоровська Крістіна – вихованка гуртка «Ти Лідер» Пирятинського ліцею №6 Пирятинської міської ради (керівник Шевчувк Марина Федорівна);
Шаденко Маргарита – вихованка гуртка графічного дизайну «Оригінальні штуки» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (керівник Полозун Єлизавета Вікторівна).
номінація «ПОЕЗІЯ (ВІРШІ)»
Диплом І ступеня
молодша вікова категорія
Білаш Ілля – вихованець гуртка дитячий театр «Котигорошко» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради (керівник Білаш Олена Володимирівна);
середня вікова категорія
Підгорний Денис – вихованець літературної студії «Муза» Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);
старша вікова категорія
Шатило Софія – вихованка літературної студії «Муза» Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);
Диплом ІІ ступеня
молодша вікова категорія
Сушко Єлизавета – вихованка поетичного гуртка «Юні поети» спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради (керівник Заїка Світлана Михайлівна);
Хардін Максим – вихованець гуртка «Краплинка» гімназії №18 Полтавської міської ради (керівник Хоменко Ніна Іванівна);
середня вікова категорія
Кулачко Мирослава – вихованка гуртка «Пластова домівка» Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання Полтавської обласної ради (керівник Литовченко Ігор Володимирович);
Приступа Денис – вихованець гуртка «Літературне краєзнавство» Лубенського загального закладу середньої освіти I-III ступенів №4 Лубенської міської ради (керівник Кравчук Світлана Іванівна);
Ткаченко Поліна – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання Полтавської обласної ради (керівник Лебідь Яна Володимирівна);
Чмихова Олександра – вихованка літературної студії «Словограй» Старосанжарського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради (керівник Шинкаренко Тетяна Миколаївна);
старша вікова категорія
Алекперов Назар – вихованець гуртка «Живе слово» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради (керівник Богун Маргарита Анатоліївна);
Гончар Дарія – вихованка гуртка «Ліра» опорного закладу «Оржицька загальноосвітня школа I-III ступенів імені І.Я. Франка» Оржицької селищної ради (керівник Дікова Людмила Григорівна);
Пилипенко Дар’я – учениці Карлівського ліцею імені Ніни Герасименко Карлівської міської ради (керівник Щербань Світлана Григорівна).
Диплом ІІІ ступеня
молодша вікова категорія
Зуб Поліна – вихованка гуртка акторської майстерності «Живе слово» Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради (керівник Підлісна Ольга Петрівна);
Карапузь Сергій – вихованець літературної студії «Муза» Семенівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);
Мицик Софія – учениця Іваноселищенської гімназії-філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради;
середня вікова категорія
Корзун Маргарита – вихованка гуртка «Мистецтво слова» Гориславського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради (керівник Логвиненко Тамара Іванівна);
Кравченко Поліна – вихованка гуртка «Патріоти України» ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради (керівник Гончаренко Поліна Сергіївна, Гончаренко Тетяна Олександрівна);
Скиба Аліна – учениця Пирятинського ліцею №4 Пирятинської міської ради (учитель Налчаджі Тамара Петрівна);
старша вікова категорія
Розиєва Мая – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання Полтавської обласної ради (керівник Лебідь Яна Володимирівна);
Черницька Вікторія – вихованка гуртка «Дивослово» Хорольського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Хорольської міської ради (керівник Бондаренко Світлана Петрівна);
Якіна Єлизавета – учениці Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради (учитель Мурашкіна Оксана Іванівна).
Вітаємо переможців та пропонуємо переглянути відеовиствку їх робіт.