Меню

Де б не був, слугуй меті! Ми вчимося й в укритті

 Дата: 
14.09.2022

Немає нічого цікавішого, ніж цікаво подана корисна інформація.

У рамках «Єдиного уроку з безпеки» до вихованців зразкових художніх колективів гуртків кераміки «ОБЕРЕГИ», образотворчого мистецтва «ФЕНІКС» та театру мод «СИЛУЕТ» вчора завітали фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Патрульної поліції у Полтавській області, які провели для них інформаційно-профілактичні заняття. У ігровій формі гуртківців навчали правильному поводженню у різних ситуаціях коли є загроза життю; ознайомили з основними правилами поводження з вибухонебезпечними предметами та про алгоритм дій під час повітряних тривог; розповіли, що необхідно оминати покинуті будівлі та порослі стежки, не підбирати нічого на вулицях та не тікати з поля зору батьків; пояснили, чому важливо завжди повідомляти дорослим, де перебуватимуть та бути завжди на зв’язку.

На жаль, зустріч була перервана повітряною тривогою і діти вже на практиці змогли «проявити» засвоєні знання, організовано перейшовши в укриття.

В укритті ж Полтавського ОЦЕВУМу з легкістю можна згуртуватися, проявити свою винахідливість, зануритися в позитивний емоційний стан та, в решті решт, у ігровій формі отримати нові знання.

Саме так, під девізом «ДЕ Б НЕ БУВ, СЛУГУЙ СВОЇЙ МЕТІ! МИ ВЧИМОСЯ І В УКРИТТІ», і перечікують повітряні тривоги вихованці зразкових художніх колективів гуртка «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ», гуртка літератури і публіцистики «ДІАЛОГ» та гуртка видовищно-театралізованих заходів «ІМПРОВІЗ-ШОУ».