Меню

Створення безпечного освітнього середовища – завдання № 1 освітян України

 Дата: 
26.08.2022

Традиційно, наприкінці серпня, у всіх закладах освіти України «кипить» робота по підготовці до нового навчального року. Однак, цього року ця підготовка особлива і, як ніколи, спрямована виключно на створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану.

У Полтавському ОЦЕВУМі відбулося навчання трудового колективу з питань цивільного захисту.

Під час теоретичної частини директор ОЦЕВУМу Надія ЧЕРНОБЕЛЬ та заступники директора Михайло БОЖЕНКО і Олександр РЕЦЬ ознайомили колег з:

  • основними вимогами до організації навчального процесу у закладі освіти;
  • порядком дій у разі виникнення пожежі та у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»;
  • алгоритмом укриття учасників освітнього процесу у фонді захисних споруд цивільного захисту тощо.
 

На практиці ж, ОЦЕВУМники ознайомилися з:

  • планами евакуації і схемами переміщення по закладу на її випадок,
  • роботою автоматизованих систем оповіщення під час надзвичайних ситуацій;
  • засобами пожежогасіння,
  • а також, «проінспектували» укриття, що розміщене у будівлі Центру, яке обладнане відповідно до вимог, визнане придатним для використання та внесене до переліку об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ).
 

Під час навчання використано матеріали онлайн-заняття з місцевими органами управління в сфері освіти, керівниками закладів освіти та установ галузі освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників щодо організації заходів цивільного захисту, створення безпечних умов перебування у закладах освіти дітей, учнів, студентів і працівників з урахуванням збройної агресії російської федерації, що відбулася 15 серпня за участі Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА, Головного управління ДСНС України у Полтавській області та Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області.

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.