Меню

І знову Гран-Прі фестивалю «Молодь обирає здоров'я» здобула команда «Щасливе життя» з Пирятина

 Дата: 
21.04.2021

Обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» успішно завершився 20 квітня в ОЦЕВУМі (координатор - завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія ЗІРКА).

Учасниками заходу стали:

► конкурс літературно-спортивних міні-композицій - 24 команди;

► конкурс плакатів та художніх робіт - 53 роботи;

► конкурс фоторобіт - 47 робіт.

Учасників мало б бути набагато більше, однак деякі роботи не були подані на конкурс, а деякі - не вірно оформлені (без підпису). Виступи 5 команд журі оцінило поза конкурсом, так як ними були порушені умови: кількість учасників - 5 осіб, відеомонтаж виступу тощо. Ще 2 команди не були оцінені взагалі, так як їх відео не відповідали формату конкурсу.

Все ж, цьогорічний фестиваль видався досить змістовним, а конкурсні матеріали учасників підкреслили активну життєву позицію учнівської молоді Полтавщини у питаннях пропагування здорового способу життя.

За рішенням журі, результати фестивалю-конкурсу наступні:

КОНКУРС ЛІТЕРАТУРНО-СПОРТИВНИХ МІНІ-КОМПОЗИЦІЙ
№ з/п
ОТГ
Назва команди
Заклад освіти
Середній бал
Відзнака
1
Пирятинська ОТГ
«Щасливе життя»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради Лубенського району
30,0
Диплом
Гран-Прі
2
Горішньоплавнівська ОТГ
«Спортлайф»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
27,2
Диплом
І ступеня
3
Кременчуцька ОТГ
«Будьте здорові»
Кременчуцька гімназія №22 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району
23,6
Диплом
ІІ ступеня
4
Глобинська ОТГ
«Гармонія»
Землянківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Народної артистки України Р.П.Кириченко Глобинської міської ради Кременчуцького району
23,4
Диплом
ІІ ступеня
5
Карлівська ОТГ
«Енергія»
Попівський навчально-виховний комплекс №1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Карлівської міської ради Полтавського району
23,2
Диплом
ІІ ступеня
6
Чорнухинська ОТГ
«Здорова молодь Чорнухинщини»
Чорнухинськой ліцей імені Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради Лубенського району
21,6
Диплом
ІІІ ступеня
7
Диканська ОТГ
«Діти Z»
Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області»
21,4
Диплом
ІІІ ступеня
8
Оржицька ОТГ
«Крок»
Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості та Опорний заклад «Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка» Оржицької селищної ради Лубенського району
21,0
Диплом
ІІІ ступеня
9
Градизька ОТГ
«Біоритм»
Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Градизької селищної ради Кременчуцького району
20,6
Диплом
ІІІ ступеня
10
Шишацька ОТГ
«Гармонія»
Великобузівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Миргородського району
20,6
Диплом
ІІІ ступеня
11
Решетилівська ОТГ
«Імпульс»
Покровський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавського району
20,6
Диплом
ІІІ ступеня
12
Піщанська ОТГ
«Light»
Максимівський ліцей Піщанської сільської ради Кременчуцького району
19,6
 
13
Семенівська ОТГ
«ТАЙМ - АУТ»
Семенівський заклад загальної середньої освіти №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради Кременчуцького району
19,2
 
14
Новооржицька ОТГ
«Юність»
Опорний заклад «Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради» Лубенського району
17,8
 
15
Хорольська ОТГ
«Титани»
Хорольський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Хорольської міської ради Лубенського району
16,6
 
16
Козельщинська ОТГ
«Мрія»
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Козельщинської селищної ради Кременчуцького району
16,4
 
17
Котелевська ОТГ
«Веселка»
Котелевський заклад загальної середньої освіти №2 І-ІІІ ступенів Котелевської селищної ради Полтавського району
14,6
 
18
Шишацька ОТГ
«Колесо здоров'я»
Опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського» Шишацької селищної ради Миргородського району
22,2
Поза конкурсом
(5 учасників)
19
Оболонська ОТГ
«Старт»
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оболонської сільської ради Кременчуцького району
16,8
Поза конкурсом
(5 учасників)
20
Кам'янопотоківська ОТГ
«Позитив»
Кам'янопотоківський заклад загальної середньої освіти імені М.С.Новохатька Кам'янопотоківської сільської ради Кременчуцького району
14,8
Поза конкурсом
(відеомонтаж, запис звуку)
21
Новосанжарська ОТГ
«Віртуоз»
Пологівська гімназія Новосанжарської селищної ради Полтавського району
14,0
Поза конкурсом
(відеомонтаж)
22
Драбинівська ОТГ
«Живчики»
Драбинівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Драбинівської сільської ради Полтавського району
13,0
Поза конкурсом
(5 учасників)
23
Полтавська ОТГ
«Територія успіху»
Полтавський професійний ліцей
 
Поза конкурсом
(не формат заходу)
24
Чутівська ОТГ
«Здоровенькі були»
Опорний заклад «Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ школа Чутівської селищної ради Полтавського району Полтавської області»
 
Поза конкурсом
(не формат заходу)
 
КОНКУРС ПЛАКАТІВ ТА ХУДОЖНІХ РОБІТ
№ з/п
ОТГ
Заклад освіти
ПІБ учасника(ів) / назва колективу
Назва роботи
Кількість балів
Відзнака
1
Горішньоплавнівська ОТГ
ЦД та ЮТ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького р-ну
Гриценко Тетяна
"Стоп - шкідливим звичкам"
20
Диплом
І ступеня
2
Горішньоплавнівська ОТГ
ЦД та ЮТ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького р-ну
Шаденко Маргарита Юріївна
"Будь вільним! Не піддавайся спокусі"
20
Диплом
І ступеня
3
Кременчуцька ОТГ
Кременчуцький ліцей № 4
Марчук Софія
Бути першим
20
Диплом
І ступеня
4
Пирятинська ОТГ
Новомартиновицька зш І-ІІІ ст. Лубенський р-н
Бобренко Юлія
Триптих "Сила. Краса. Здоров’я"
20
Диплом
І ступеня
5
Чорнухинська ОТГ
Кізлівський ліцей
Барсюк Юлія
Візьми у заручники шкідливі звички
18
Диплом
ІІ ступеня
6
Горішньоплавнівська ОТГ
ЦД та ЮТ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького р-ну
Більчич Юлія Олександрівна
"Вибір завжди є!"
18
Диплом
ІІ ступеня
7
Горішньоплавнівська ОТГ
ЦД та ЮТ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького р-ну
Сідько Наталія
Кузьміна Карина
"Бісерне сяйво"
18
Диплом
ІІ ступеня
8
Горішньоплавнівська ОТГ
ЦД та ЮТ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького р-ну
Сільченко Ірина
"Про здоров'я змалку дбай - вітаміни всі вживай!
18
Диплом
ІІ ступеня
9
Кременчуцька ОТГ
Кременчуцький НВК № 2
Петрик Олександра
Вибір молоді
16
Диплом
ІІІ ступеня
10
Шишацька ОТГ
Опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
учні 11-А класу
«Друже! Скарби здоров'я в Океані Мудрості черпай!»
16
Диплом
ІІІ ступеня
11
Лубенська ОТГ
Оріхівська ЗОШ I-III ст. ім.В.М.Леонтовича Лубенської міської Ради
учні 7 класу
Молодь обирає здоров'я
16
Диплом
ІІІ ступеня
12
Піщанська ОТГ
Вільнотерешківська ЗОШ I-III ст. ім.І.М.Волочая Піщанської сільської ради Кременчуцького    р-ну
Івахно Уляна
Марченко Олена
Лепбук "Здоров'я-цінність нашого життя"
15
Грамота за оригінальність виконання
13
Шишацька ОТГ
Великобузівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний закладІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області
Кукіш Вероніка Андріївна
художня робота книжку-іграшку «Подорож країною Здоров’я»
15
Грамота за оригінальність виконання
14
Решетилівська ОТГ
Колотіївська філія І-ІІ ступенів ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника" Решетилівської міської ради Полтавської області
Ротарь Анастасія
Ми за здоровий спосіб життя
15
Грамота за оригінальність виконання
15
Семенівська ОТГ
Семенівський ЗЗСО №1 ім. М.М. Хорунжого
Конюшенко Богдан Миколайович
Стоп булінг
15
 
16
Карлівська ОТГ
Попівський навчально-виховний комплекс № 1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»
Гарбовська Ксенія
"За здоровий спосіб життя"
15
 
17
Карлівська ОТГ
Попівський навчально-виховний комплекс № 1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»
Антонюк Злата
"Здоровя в твоїх руках"
14
 
18
Полтавська ОТГ
Полтавський професійний ліцей
Вусик Євгенія
"Здорове харчування - це здорова нація зі своїми традиціями"
14
Грамота за інформаційне наповнення
19
Полтавська ОТГ
Полтавський професійний ліцей
Дабарська Дарья
"Спорт - це секретна зброя, яка завжди з тобою"
14
Грамота за інформаційне наповнення
20
Оржицька ОТГ
Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості та опорний заклад "Оржицька ЗОШ   І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка"
Коханевич Юлія Миколаївна
"Обирай в житті тільки корисне"
14
 
21
Горішньоплавнівська ОТГ
ЦД та ЮТ
Очередник Анна Василівна,
Нурмухаметова Владислава Євгеніївна
"Здоровим бути модно, стильно, красиво"
14
 
22
Шишацька ОТГ
Опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П. Борідька Шишацької селищної ради Полтавської області»
Шульга Вікторія Ігорівна
плакат «Життя одне – обери вірний шлях!»
14
 
23
Шишацька ОТГ
Опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
Шупик Карина Юріївна
«Молодь обирає здоров’я» (минулорічна робота)
14
 
24
Новосанжарська ОТГ
Малоперещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М.А. Клименка
Вакула Вікторія Олександрівна
Розфарбуй своє життя
13
 
25
Оржицька ОТГ
Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості та опорний заклад "Оржицька ЗОШ   І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка"
Гербик Анастасія Юріївна
"Цінуй свій час"
13
 
26
Карлівська ОТГ
Карлівська ЗОШ I-III ст. №1
Головко Максим Андрійовий
"Молодь обирає здоров'я"
13
 
27
Пирятинська ОТГ
Пирятинський ліцей
Команда "Позитив"
"Здоров’я сьогодні - це успіх у майбутньому"
13
 
28
Шишацька ОТГ
опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П. Борідька Шишацької селищної ради Полтавської області»
Копитько Кіра Алімівна
плакат «Небезпечні тенета»
13
 
29
Чорнухинська ОТГ
Гілецький ліцей
Лебідь Людмила
Моє здоров"я
13
 
30
Семенівська ОТГ
Семенівський ЗЗСО №2 Семенівсько селищної ради
Міщан Владислава Вадимівна
Зарядиь вітамінами
13
 
31
Котелевська ОТГ
Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака
Учнівський колектив 11-а класу
"Я обираю здоровя"
13
 
32
Новосанжарська ОТГ
Пологівська гімназія
Хапікало Мирослава Іванівна
Твій вибір
13
 
33
Новосанжарська ОТГ
Пологівська гімназія
Чуприна Анастасія Григорівна
Що вибереш?
13
 
34
Шишацька ОТГ
Гогоілівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.В. Гоголя Шишацької селищної ради
Ярмак Юлія Олегівна
«Молодь обирає здоров’я»
13
 
35
Оржицька ОТГ
Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості та опорний заклад "Оржицька ЗОШ   І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка"
Бзнуні Єлизавета Артурівна
"Цінуй життя"
12
 
36
Котелевська ОТГ
Деревківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Бихкало Ірина
"Твоє життя - твій вибір"
12
 
37
Оболонська ОТГ
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Вовк Крістіна Сергіївна
Обрати красу - обрати здоров'я!
12
 
38
Решетилівська ОТГ
Колотіївська філія І-ІІ ступенів ОЗ "Решетилівський ліцей ім. І.Л.Олійника" Решетилівської міської ради Полтавської області
Гуржій Діана
"Книга навчить як без соцмереж прожить"
12
 
39
Решетилівська ОТГ
Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області
Задніпряна Аліна
Ми за здорове харчування
12
 
40
Оболонська ОТГ
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кириченко Альбіна Валеріївна
Бережіть добро у серці!
12
 
41
Шишацька ОТГ
Пришибський навчально-виховний комплекс
Колективна робота 3 класу
"Дбай про свій імунітет - віруси хай підуть геть"
12
 
42
Решетилівська ОТГ
Новомихайлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Решетилівскої міської ради Полтавської області
Корнієвська Діана
Зроби свій вибір на користь здоров'я
12
 
43
Чорнухинська ОТГ
БДЮТ
Лялюк Анна
Бережіть здоров"я вчасно!
12
 
44
Оболонська ОТГ
Оболонська загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів
Тиряник Тетяна Сергіївна
Здоров'я - світ гармонії!
12
 
45
Котелевська ОТГ
Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака
Учнівський колектив 7-в класу
"Здоровий спосіб життя"
12
 
46
Градизька ОТГ
Пронозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Безкоровайна Аліна Борисівна
Ми за!
11
 
47
Градизька ОТГ
Гринківська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.М.В.Лисенка Градизької селищної ради Кременчуцького району
Білявська Анастасія Василівна
Розфарбуй своє життя
11
 
48
Шишацька ОТГ
Жорпжівсська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради
Майборода Валерія Ярославівна
художню роботу «Дерево здоров’я»
11
 
49
Пирятинська ОТГ
Опорний заклад Пирятинська зш І-ІІІ ст.
Музика Христина
"Активно грай - здоров’я обирай"
11
 
50
Новооржицька ОТГ
Опорний заклад
“Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Новооржицької селищної ради”
Орлова Аніта
"Діти України обирають здоров`я"
11
 
51
Новооржицька ОТГ
Опорний заклад
“Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Новооржицької селищної ради”
Орлова Аніта
"Вибір за тобою"
11
 
52
Градизька ОТГ
Пронозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Сметаніна Юлія
"Ми за здоров'я"
11
 
53
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
Титани
Твоє життя в твоїх руках
11
 
54
Чутівська ОТГ
опорний заклад "Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
"Здоровенькі були" 8-Б клас
"Велочутове"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
55
Козельщинська ОТГ
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради
"Мрія"
"Все в твоїх руках"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
56
Козельщинська ОТГ
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради
"Мрія"
"Дар здорового життя - найдорожчий дар"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
57
Козельщинська ОТГ
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради
"Мрія"
"Хай буде здоров'я у вас і у нас"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
58
Чутівська ОТГ
опорний заклад "Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
9-А клас
"Спорт - це життя"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
59
Піщанська ОТГ
Максимівський ліцей Піщанської сільської ради
Волювач Владислава Вікторівна
Агітую за здоров'я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
60
Драбинівська ОТГ
Драбинівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Драбинівської сільської ради Полтавського району
Живчик
Здоров'я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
61
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
команда ТИТАНИ
Твоє здоров"я у твоїх руках
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
62
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
команда ТИТАНИ
Здоровим бути модно
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
63
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
команда ТИТАНИ
Ми за здоровий спосіб життя
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
64
Карлівська ОТГ
Попівський навчально-виховний комплекс № 1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»
Кошмак Анастасія
"Вибери правильний шлях"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
65
Кременчуцька ОТГ
Кременчуька гімназія № 19
Морозова Юліана
Я обираю здоров'я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
66
Чутівська ОТГ
опорний заклад "Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Романенко Єлизавета, Смаглюк Валерія
"Тарілка здорового харчування"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
67
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
Титани
Ми за здоров"я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
68
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
Титани
Здоровим бути модно
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином

 

 
КОНКУРС ФОТОРОБІТ
№ з/п
ОТГ
Заклад освіти
ПІБ учасника(ів) / назва колективу
Назва роботи
Кількість балів
Відзнака
1
Полтавська ОТГ
Полтавський професійний ліцей
Миндрул Олександр
"Зупинитися ніколи не пізно"
20
Диплом
І ступеня
2
Кременчуцька ОТГ
Кременчуцька гімназія №12
Кременчуцької міської ради Кременчуцького району
Рябова Злата Дмитрівна
"Навчитися можна тільки тому, що любиш"
20
Диплом
І ступеня
3
Шишацька ОТГ
Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради
учні 10  класу
"Вибір за тобою"
20
Диплом
І ступеня
4
Градизька ОТГ
Бугаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Децик Альона Дмитрівна
молодь обирає здоров'я
18
Диплом
ІІ ступеня
5
Пирятинська ОТГ
Пирятинськй ліцей Пирятинської міської ради
Петренко Валерія
"Дай шанс майбутньому"
18
Диплом
ІІ ступеня
6
Чорнухинська ОТГ
Харсіцька філія Чорнухинського ліцею
Половенко Вікторія
Фізкульт-привіт
18
Диплом
ІІ ступеня
7
Котелевська ОТГ
Котелевський загальноосвітній заклад середньої освіти I-III ст. №4
9-Б клас
"Ми за здоровий спосіб життя"
16
Диплом
ІІІ ступеня
8
Шишацька ОТГ
Опорний заклад "Яреськівська ЗОШ I-III ст" Шишацької селищної ради
Камінський Владислав
"Козацькому роду нема переводу"
16
Диплом
ІІІ ступеня
9
Оржицька ОТГ
Лукімська ЗОШ І-ІІ ст.
Колодяжна Анастасія Артемівна
"Врятуємо планету разом!"
16
Диплом
ІІІ ступеня
10
Горішньоплавнівська ОТГ
СЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Кравченко Єлизавета Михайлівна
"Бережіть своє здоровя!"
16
Диплом
ІІІ ступеня
11
Шишацька ОТГ
Опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
учні 8-Б класу
«Крокуємо разом до здоров’я!» (минулорічна робота)
16
Диплом
ІІІ ступеня
12
Шишацька ОТГ
Опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької селищної ради Полтавської області»
Чорний Олександр Ігорович
фото «Водний туризм. Тримайся на хвилях!»
16
Диплом
ІІІ ступеня
13
Карлівська ОТГ
Попівський навчально-виховний комплекс №1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»
Качалка Анна
"Хочу і можу бути здоровим"
15
 
14
Оржицька ОТГ
Лукімська ЗОШ І-ІІ ст.
Литвиненко Олена Петрівна
"Сало не велика сила, а все ж ласощі"
15
 
15
Горішньоплавнівська ОТГ
СЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Павлик Валерія Валеріївна
"Ми народилися, щоб творити історію. Тому обираємо здоровя" обираємо здоровя
15
 
16
Кременчуцька ОТГ
Кременчуцький ліцей № 10 "Лінгвіст" Кременчуцької міської ради
Федоренко Владислав Денисович
"Тисни на педалі і будуть медалі"
15
 
17
Новосанжарська ОТГ
Малопепещепинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М.А.Клименка
Білька Ангеліна Віталіївна
Черлідери
14
 
18
Горішньоплавнівська ОТГ
СЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Гнойовий Артем Дмитрович
"Хто про здоровя дбає, той віруси перемагає"
14
 
19
Котелевська ОТГ
Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака
Заєць Михайло
"Здорове харчування - запорука успішного навчання"
14
 
20
Пирятинська ОТГ
Вікторійська зш І-ІІІ ст.
Команда лідерів Вікторійської школи
"Наш вибір - здоров’я"
14
 
21
Полтавська ОТГ
Полтавський професійний ліцей
Миндрул Олександр
"Роби свій вибір правильно"
14
 
22
Карлівська ОТГ
Попівський навчально-виховний комплекс №1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»
Мусійчук Анастасія
"Будьте здорові"
14
 
23
Оржицька ОТГ
Лукімська ЗОШ І-ІІ ст.
Пащенко Марія Олександрівна
"Все в твоїх руках"
14
 
24
Котелевська ОТГ
Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака
Саєнко Вікторія
"Танець - це твій пульс..."
14
 
25
Оболонська ОТГ
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Черненко Ігор Олександрович
Природа завжди візьме своє!
14
 
26
Пирятинська ОТГ
Опорний заклад Пирятинська ЗОШ    І-ІІІ ст. № 6
Валерій Абрямян, Лаврентій Абрамян
"Здоров’я - в чистоті міцніє"
13
 
27
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
команда ТИТАНИ
Твоє здоров"я в твоїх руках
13
 
28
Семеніська ОТГ
Семенівський ЗЗСО №2
Переверзєва Дар'я Анатоліївна
У здоровому тілі - здоровий дух ( фото : діти з лижами)
13
 
29
Чорнухинська ОТГ
БДЮТ
Стеценко Євгеній
...а футбол у нас на висоті
13
 
30
Чорнухинська ОТГ
Чорнухинський ліцей
Таран Владислава
Здоров"я і спорт - чудовий тандем
13
 
31
Шишацька ОТГ
Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Шишацької селищної ради
учні 4 класу
фото «Здоровенькі були!»
13
 
32
Шишацька ОТГ
Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Шишацької селищної ради
учні 8 класу
"Щасливі, бо здорові"
13
 
33
Кременчуцька ОТГ
Кременчуцька гімназія № 7
Гудим Дар'я Олександрівна
"Довіра"
12
 
34
Оболонська ОТГ
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Крутько Анна Ярославівна
Природа - найкращий з лікарів
12
 
35
Градизька ОТГ
Гринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.М.В.Лисенка
Кулинич Ганна Вікторівна
Грай у настільний теніс - покращуй зір!
12
 
36
Градизька ОТГ
Гринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.М.В.Лисенка
Кулинич Ганна Вікторівна
спорт - це здоров'я
12
 
37
Оболонська ОТГ
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Мироненко Вікторія Олексіївна
Здоров'я - це коли кожен день - кращий!
12
 
38
Семенівська ОТГ
Семенівський ЗЗСО №2
Переверзєва Дар'я Анатоліївна
Здоровим будеш - все здобудеш        (фото : діти п'ють чай)
12
 
39
Карлівська ОТГ
Попівський навчально-виховний комплекс №1 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Попельнюх Влада
"Життя одне - вибери правильниий шлях"
12
 
40
Козельщинська ОТГ
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради
"Мрія"
"Ми - за здоровий спосіб життя"
11
 
41
Козельщинська ОТГ
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради
"Мрія"
"Спорт- запорука здоров'я"
11
 
42
Козельщинська ОТГ
Оленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Козельщинської селищної ради
"Мрія"
"Спорт у моєму житті"
11
 
43
Піщанська ОТГ
Недогарківський ліцей Піщанської сільської ради
Бондаренко Дарія
Карате
11
 
44
Семенівська ОТГ
Семенівський ЗЗСО №2
Остапенко Єлизавета Романівна
Бути здоровим - це модно( фото: діти на м'ячах)
11
 
45
Новооржицька ОТГ
Лазірківський БДЮТ
Ставицька Лілія Валентинівна
"Ми за здоровий спосіб життя"
11
 
46
Новооржицька ОТГ
Лазірківський БДЮТ
Чепа Ростислав Юрійович
"Ми любимо танцювати"
11
 
47
Новооржицька ОТГ
Лазірківський БДЮТ
Борщ Ілля Ігорович
"Релакс"
10
 
48
Чутівська ОТГ
опорний заклад "Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
"Здоровенькі були"
"Жага до перемоги"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
49
Чутівська ОТГ
опорний заклад "Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"
"Здоровенькі були"
"Вперед і вгору!"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
50
Новосанжарська ОТГ
Новоосанжарський ліцей
Гайдук Максим Олександрович
Обери життя
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
51
Драбинівська ОТГ
Драбинівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Драбинівської сільської ради Полтавського району
Живчик
Здоров'я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
52
Піщанська ОТГ
Максимівський ліцей Піщанської сільської ради
Іванова Дарина Євгенівна
Життя в ритмі конкур
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
53
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
команда ТИТАНИ
Здоровим бути модно
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
54
Хорольська ОТГ
Хорольський НВК
команда ТИТАНИ
Ми за здоров"я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
55
Піщанська ОТГ
Максимівський ліцей Піщанської сільської ради
Максимівський ліцей
Команда «Light» - агітує за здоров'я
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
56
Піщанська ОТГ
Максимівський ліцей Піщанської сільської ради
Максиміський ліцей
«My Favourite Sport»
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
57
Чутівська ОТГ
опорний заклад "Чутівська ЗОШ"
Тімченко Євгеній., Кротенко Владислав, Мошонкін Сергій
"Фізична праця - запорука міцного здоров'я"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
58
Новосанжарська ОТГ
Пологівська гімназія Новосанжарської селищної ради Полтавської області
Троценко Ольга Євгеніївна
Хто не палить і не п′є - рівно диха, сильно б′є
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
59
Шишацька ОТГ
Пришибського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради
учні 3 класу
фотоколаж «Дбай про свій імунітет …»
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином
60
Котелевська ОТГ
Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака
Учнівський колектив 9-б класу
"Ми за здоровий спосіб життя"
 
Робота не надіслана або не оформлена належним чином