Меню

Вітаємо переможців І-го Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу «Світ Dreams»

 Дата: 
13.01.2021

Сьогодні до ОЦЕВУМу надійшли Дипломи та цінні подарунки для переможців І Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу «Світ Dreams» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, що проводився Громадською організацією «Українська Мистецько-Культурна Асоціація» 25-27 грудня 2020 року в Одесі.

Учасниками фестивалю-конкурсу від Полтавщини стали переможці обласного заходу до Міжнародного дня людей з інвалідністю «НАМ ВСЕ ПІД СИЛУ!», що був проведений на початку грудня 2020 року (координатор – завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія ЗІРКА).

Переможцями фестивалю-конкурсу визнано та нагороджено Дипломами:

 

Лауреата І ступеня:

Борщер Єву, вихованку Зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Каприз» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;

Закаблука Івана, учня КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24»;

Кикоть Ірину, ученицю Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

Леньо Дениса, учня Початкової школи №45 м.Полтави.

 

Лауреата ІІ ступеня:

Гурток «Я у довкіллі» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Полтавської обласної ради.

 

Лауреата ІІІ ступеня:

Гурт «Веселі музики» КЗ «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №39 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Гурт «Перлинка» Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

Калюжну Вероніку, ученицю КЗ «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №39 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Коваленко Аріну, ученицю КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Коваленко Віолетту, ученицю Філії Пирятинського ліцею;

Малицького Олександра, учня Снітинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради;

Рибку Івана, вихованця Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна;

Рішко Наталію, вихованку Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості;

Тарасова Єгора, вихованця Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна.

 

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників і бажаємо подальших успіхів!