Меню

Підведено підсумки обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів

 Дата: 
26.11.2020

25 листопада в ОЦЕВУМі відбулося засідання журі VІ обласного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів (координатор – методист Яна ЛЕБІДЬ).

Згідно з Положенням конкурс пройшов у 2-х номінаціях: «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори» і «Буктрейлер» у двох вікових групах: 13-15 та 15-18 років. Свої творчі доробки на розгляд журі надіслали 38 учасників:

І номінація – 28 (І вікова категорія – 15, ІІ вікова категорія – 13);

ІІ номінація – 10 (І вікова категорія – 7, ІІ вікова категорія – 3).

Членами журі були відзначені цікаві медійні твори, оригінальні підходи до сюжетів роликів, авторські фото та відеоматеріали, проте відмічено, що цьогорічними учасниками було заявлено чимало робіт з одноманітним підбором музики, а також, що деякі медійні твори були позбавлені художніх текстів.

 

За підсумками конкурсу дипломами Полтавського ОЦЕВУМу нагороджено

 
У номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори»
 

Дипломом I ступеня

Адамчука Богдана (І вікова група) – вихованця гуртка «Літературна творчість» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради;

Самусь Марію (ІІ вікова група) – вихованку гуртка «Kinder Songs» Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради.

 

Дипломом IІ ступеня

Гаркушу Яну (ІІ вікова група) – вихованку гуртка «Майстерня живого слова» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка;

Семенину Дарю (І вікова група) – вихованку гуртка «Живе слово» Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості;

Хворост Катерину (І вікова група) – вихованку гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Дипломом IІІ ступеня

Богдан Валерію (І вікова категорія) – ученицю Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Хорольської районної ради;

Бридню Поліну (ІІ вікова категорія) – вихованку Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

колектив вихованців гуртка «Юний журналіст» (І вікова категорія) Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Карпенко Єлизавету (ІІ вікова категорія) – вихованку гуртка «Журналістика» Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна;

Краснопольську Маріанну (І вікова категорія) – ученицю Воронківського ліцею імені О.Д.Перелета Чорнухинської селищної ради;

Назаренко Аріанну (І вікова категорія) – вихованку Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради

Чеверденко Вікторію (І вікова категорія) – вихованку театрального гуртка «Диво-діти» Будинку дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської ради.

 
У номінації «Буктрейлер»
 

Дипломом I ступеня

Бровар Дар’ю (І вікова група) – вихованку гуртка «Літературна творчість» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

колектив вихованців зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» (ІІ вікова група) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради;

колектив вихованців літературного гуртка «Муза» (ІІ вікова група) Семенівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Дипломом IІ ступеня

колектив вихованців зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» (І вікова група) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.

 

Також, за підготовку переможця конкурсу грамотами ОЦЕВУМу нагороджено:

Голду Надію Петрівну – керівника гуртка «Літературна творчість» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради;

Заложчик Зою Володимирівну – керівника літературного гуртка «Муза» Семенівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Лебідь Яну Володимирівну – керівника зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради;

Терещенко Оксану Василівну – педагога-організатора Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради;

Чернецького Володимира Володимировича – керівника літературного гуртка «Муза» Семенівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Шенгер Світлану Петрівну – керівника гуртка «Літературна творчість» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів і подальших звершень!

 
Дипломи переможців та Грамоти педагогів
Конкурсні роботи переможців

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.