Меню

Позашкіля Полтавщини - разом ми сила!

 Дата: 
27.11.2020

27 листопада у режимі онлайн відбулося засідання обласного методичного об’єднання директорів закладів позашкільної освіти, до якого долучилися 55 керівників і педагогів ЗПО всіх напрямів, представники органів управління освітою та профспілкових органів. Головувала на засіданні директор ОЦЕВУМу Надія ЧЕРНОБЕЛЬ, координатор ОМО – заступник директора ОЦЕВУМу з виховної роботи Олександр РЕЦЬ.

Перелік питань, що розглядалися під час засідання, передбачав обговорення особливостей роботи закладів позашкільної освіти області в умовах карантинних обмежень.

Зі змінами та особливостями застосування трудового законодавства під час карантину детально учасників ознайомила головний спеціаліст з правових питань Полтавського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Олефіренко Марина Анатоліївна.

Заступник директора з питань дистанційної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського Пилипенко Вадим Валерійович говорив про використання технологій дистанційного навчання у закладах позашкільної освіти. (Презентація)

Психологічні аспекти праці та збереження власного психічного здоров'я в умовах пандемії розкрила приватний практикуючий психолог Радченко Антоніна Вадимівна.

Досвідом діяльності та напрацюваннями відділу організаційно-масової роботи ОЦЕВУМу за останні пів року поділилася його завідувач Зірка Юлія Сергіївна.

 
 

Наприкінці засідання учасники мали змогу обмінятися думками та обговорити інші нагальні питання, що стосуються адміністрування освітнього процесу у закладах позашкілля.

«Естафету» проведення подібних надважливих для позашкільників заходів директор ОЦЕВУМу передала Малій академії наук. Тож, сподіваємось на зустріч вже на початку нового 2021 року.