Меню

Засідання ОМО організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в ЗПО

 Дата: 
03.11.2020

3 листопада відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку в закладах позашкільної освіти (координатор – методист ОЦЕВУМу Ніна Разінькова), до якого долучилися близько 50 педагогів-позашкільників.

Засідання розпочалося зі звіту голови ОМО, завідувача відділу раннього розвитку дитини ОЦЕВУМу Ліани Перепелкіної про роботу за період 2017-2020 рр. Шляхом голосування, більшістю голосів, Ліану Володимирівну переобрали головою методоб’єднання ще на 2 роки.

Протягом наступної години учасники засідання, разом з керівником гуртків Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Світланою Прохорчук, опановували методику ознайомлення дітей з українськими національними сімейними традиціями, родинною обрядовістю, знайомилися з особливостями вікових посвят та обрядом закосичення, відродження ремесла травоплетіння. Родзинкою ж засідання стали її майстер-класи «Виготовлення ляльки-тренажера для заплітання косичок» та «Виготовлення скарбнички в техніці спірального травоплетіння».

На завершення, досвідом урізноманітнення освітньої діяльності педагога за допомогою використання онлайн ресурсів поділилася керівник гуртків раннього розвитку дитини «Подорож країною Математики» та «Шахи для малят» ОЦЕВУМу Людмила Олексієнко.

 

Пропонуємо до перегляду практичну частину засідання ОМО