16 жовтня в ОЦЕВУМі відбулося засідання журі обласного конкурсу мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти (координатор – методист Оксана Федоренко), участь у якому взяли 110 учасників, що представили свою творчість у 10 номінаціях:
✔ бісероплетіння – 5,
✔ вироби із текстилю та шкіри (шиття, аплікація) – 18,
✔ вироби із природного матеріалу (лозоплетіння, вироби із соломки) – 4,
✔ вишивка (стрічками, бісером, ізонитка, традиційна вишивка) – 4,
✔ в’язання (гачком, спицями, макраме) – 3,
✔ декоративний розпис (батик, вітраж, петриківський розпис) – 4,
✔ деревообробка (художнє різьблення, ажурне випилювання, випалювання) – 4,
✔ ліплення (кераміка, солоне тісто, пластилін) – 24,
✔ образотворче мистецтво (графіка, живопис) – 18,
✔ паперопластика (квілінг, оригамі, витинанка) – 26.
Журі, до складу якого входили фахівці у галузі декоративно-ужиткового, образотворчого та театрального мистецтв, відзначили творчий підхід учасників до виконання завдань, розкриття теми конкурсу «Театральні маски країн світу» та визначили переможців:
Номінація бісероплетіння
Диплом І ступеня:
Горєлова Ганна Василівна - позашкільний навчальний заклад центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Диплом ІІ ступеня:
Сідько Валентина Петрівна - позашкільний навчальний заклад центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Диплом ІІІ ступеня:
Мосюндз Наталія Іванівна - комунальний заклад ,,Центр дитячої та юнацької творчості҆ ҆ Терешківської сільської ради Полтавського району.
Номінація вироби із текстилю та шкіри (шиття, аплікація)
Диплом І ступеня:
Кулакова Марина Миколаївна - комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості҆ ҆;
Сінєгіна Наталія В'ячеславівна - Глобинський районний центр дитячої та юнацької творчості.
Диплом ІІ ступеня:
Лисицина Людмила Анатоліївна - комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості҆";
Горішня Наталя Михайлівна - комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання"
Диплом ІІІ ступеня:
Поліщук Оксана Юріївна - Кременчуцький міський центр позашкільної освіти.
Номінація вироби із природного матеріалу (лозоплетіння, вироби із соломки)
Диплом І ступеня:
Кадура Інна Вікторівна - Пирятинсьий Центр дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Іванюк Людмила Михайлівна - Шишацький будинок дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради.
Номінація вишивка (стрічками, бісером, ізонитка, традиційна вишивка)
Диплом І ступеня:
Тюрєва Оксана Василівна - Глобинський районний центр дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Стрижак Алла Василівна - Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти ,,Лідер".
Номінація в’язання (гачком, спицями, макраме)
Диплом І ступеня:
Лоєнко Надія Сергіївна - Полтавський міський центр позашкільної освіти.
Номінація декоративний розпис (батик, вітраж, петриківський розпис)
Диплом І ступеня:
Задорожна Тетяна Іванівна - Семенівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІ ступеня:
Колодяжна Світлана Григорівна - Карлівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Полозун Єлизавета Вікторівна – позашкільний навчальний заклад центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Шепель Алла Володимирівна - Хорольський районний центр дитячої та юнацької творчості.
Номінація деревообробка (художнє різьблення, ажурне випилювання, випалювання)
Диплом І ступеня:
Поплюйко Сергій Павлович - Глобинський районний центр дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІ ступеня:
Чех Іван Федорович - Хорольський районний центр дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Терентьєв Юрій Олексійович - комунальний заклад ,,Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості҆ ҆;
Шимка Тетяна Вікторівна - Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості.
Номінація ліплення (кераміка, солоне тісто, пластилін)
Диплом І ступеня:
Удод Владислав Вадимович - Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
Диплом ІІ ступеня:
Близнюк Ірина Олексіївна - комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості҆ ҆;
Семенюк Антоніна Сергіївна - Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Андрущенко Тетяна Андріївна - комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання҆ ҆ м.Кременчук;
Кулявіна Світлана Петрівна - Будинок дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради.
Номінація образотворче мистецтво (графіка, живопис)
Диплом І ступеня:
Греджук Лілія Ярославівна – комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання҆ ҆ м.Кременчук;
Диплом ІІ ступеня:
Анпілогова Олена Іванівна - Лохвицький міський центр дитячої та юнацької творчості;
Семеренко Віта Вікторівна - Карлівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Хмарська Ольга Миколаївна - позашкільний навчальний заклад центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Чорнобай Світлана Володимирівна - комунальний заклад Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новоснжарської селищної ради.
Номінація паперопластика (квілінг, оригамі, витинанка)
Диплом І ступеня:
Задорожна Тетяна Іванівна - Семенівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІ ступеня:
Аленіна Тетяна Юріївна - комунальний заклад ,,Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості҆ ҆;
Король Дмитро Васильович - Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
Максакова Олена Володимирівна - Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості;
Диплом ІІІ ступеня:
Каратаєва Тетяна Миколаївна - комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання҆ ҆ м.Кременчук;
Панасенко Наталія Василівна - Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської міської ради;
Святелик Світлана Леонідівна - Глобинський районний центр дитячої та юнацької творчості.
Грамотами ОЦЕВУМу відзначені:
Номінація ліплення (кераміка, солоне тісто, пластилін)
Бабич Наталія Миколаївна – Будинок дитячої та юнацької творчості Котелевської районної ради;
Бакляк Оксана Євгенівна – Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради;
Грушина Вероніка Валеріївна – Позашкільний навчальний заклад ,,Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання҆ ҆;
Іщенко Наталія Олексіївна – Хорольський районний центр дитячої та юнацької творчості;
Литвиненко Катерина Володимирівна – Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
Мірошниченко Анна Олегівна – Комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості҆ ҆;
Номінація бісероплетіння
Пащенко Тетяна Петрівна – Семенівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Номінація паперопластика (квілінг, оригамі, витинанка)
Галагуза Наталія Юріївна – Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Косенко Олена Валеріївна – Позашкільний навчальний заклад ,,Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання҆ ҆;
Манойленко Людмила Федорівна – Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості;
Номінація вироби із текстилю та шкіри (шиття, аплікація)
Єнанова Оксана Хасанівна – Комунальний позашкільний навчальний заклад ,,Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості҆ ҆;
Страхова Ольга Борисівна – Позашкільний навчальний заклад ,,Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання҆ ҆.