Меню

Юні полтавські митці - серед лідерів Всеукраїнського конкурсу «ЗА НАШУ СВОБОДУ»

 Дата: 
08.10.2020

30 вересня в Українському державному центрі позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «ЗА НАШУ СВОБОДУ», організованого Міністерством освіти і науки України, Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадською спілкою «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції» та УДЦПО, з метою надання моральної підтримки воїнам ООС, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвитку і підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей.

На конкурс було направлено 350 робіт з 14 областей України і, за підсумками, переважну більшість призових місць отримали юні митці з Полтавської, Сумської та Хмельницької областей. Серед представлених від Полтавщини 23-х робіт у розділі «Образотворче мистецтво» та 17-ти у розділі «Поезія» (вірші) на тему: «Листи на фронт», призові місця здобули 16 і 11 відповідно.

Вітаємо з перемогою та відзнаками:

 

Дипломом І ступеня

 
у розділі «Образотворче мистецтво»:

Білаш Антоніну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», за роботу «Заповіт», керівник Темносагата Л.А.;

Гарбовську Ксенію, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Свобода – вища цінність людського буття», керівник Колодяжна С.Г.;

Остапенка Володимира, вихованця гуртка «Чарівний пензлик» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27», за роботу «Повертайтесь, журавлі, додому…», керівник Медяник О.П.;

Попову Ярину, вихованку гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «За мирне майбутнє», керівник Бездудна Н.В.;

Темносагату Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», за роботу «Дівчата зрізають коси і туго шнурують берці», керівник Темносагата Л.А.;

Темносагату Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», за роботу «Мій тато - герой», керівник Темносагата Л.А.;

Фролову Анастасію, ученицю Розсошенської гімназії Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, за роботу «В пам’яті назавжди», вчитель Бойко О.А.;

 
у розділі «Поезія»:

Ольховського Максима, учня Полтавської гімназії №17 Полтавської міської ради Полтавської області, за роботу «Героям небесної сотні», вчитель Промська О.І.;

 

Дипломом ІІ ступеня

 
у розділі «Образотворче мистецтво»:

Кравченка Андрія, вихованця гуртка «Колорит» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за роботу «Журба», керівник Горєлова Г.В.;

Кравченка Артема, вихованця клубу художнього читання «Калинонька» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Полтавської області, за роботу «Незламні захисники летовища», керівник Сабадирь Г.В.;

Середняка Дениса, вихованця студії образотворчого мистецтва Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Пісня свободи», керівник Бандурко Н.В.;

Скубій Максима, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального закладу Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради Полтавської області, за роботу «Вперед до перемоги», керівник Слабка Л.А.;

 
у розділі «Поезія»:

Гулєнцову Кіру, вихованку гуртка «Перевесло» Хорольського навчально- виховного комплексу Полтавської області, за роботу «Спасибі, солдате!», керівник Рябенко С.М.;

Литвина Ігоря, вихованця гуртка «Юний поет» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за роботу «Слава героям», керівник Завадська Т.В.;

 

Дипломом ІІІ ступеня

 
у розділі «Образотворче мистецтво»:

Бабінець Наталію, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Спокійно спить Україна-мати, коли на стажі є солдати», керівник Колодяжна С.Г.;

Бусло Олену, вихованку гуртка «Декор» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Ангел-охоронець сучасності», керівник Горбань О.В.;

Бутурлима Матвія, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Гребінківського Центру дитячої та юнацької творчості Гребінківської міської ради Полтавської області, за роботу «Повертайся живим!», керівник Бутурлим Н.О.;

Конотоп Алісу, ученицю  Великокринківської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Глобинської райради Полтавської області, за роботу «Боже, Україну бережи», вчитель Яровикова Н.О.;

Угніч Дар’ю, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «За нашу свободу», керівник Лобода Ю.В.;

 
у розділі «Поезія»:

Білаша Іллю, вихованця гуртка Дитячого театру «Котигорошко» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Полтавської області, за роботу «Хай в мирі Україна процвіта!», керівник Білаш О.В.;

Дядечко Єлизавету, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, за роботу «Атовцям», керівник Синягівська І.С.;

Колісник Анну, вихованку літературної студії «Сяйво» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Полтавської області, за роботу «Іловайськ – це біль і втрата», керівник Кузема В.С.;

Курило Вадима, вихованця гуртка «Ліра» Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Полтавської області, за роботу «Не журіться, не плачте, матусю…», керівник Лаворько М.В.;

Пасько Тетяну, вихованку літературної студії «Муза» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості, Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області, за роботу «Благословенні долею», керівник Заложчик З.В.;

Пипко Олександру, вихованку гуртка виразного читання «Ластівка» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Мамо, журавлі летять», керівник Рябенко С.М.;

Сердюк Богдану, ученицю Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за роботу «Син героя», вчитель Драпогуз Л.О.;

Чернецьку Єлизавету, вихованку літературної студії «Муза» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості, Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області, за роботу «Синові Вкраїни», керівник Заложчик З.В.

 

Миру, успіхів і творчого натхнення вам, дорогі діти!

 

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.