Меню

Кращою дослідницею власного родоводу визнано вихованку Кобеляцького БДЮТ

 Дата: 
10.06.2020

Інтерес та значущість дослідження свого роду підростаючим поколінням, занурення у його історію, знову «вилився» у різнобарвну палітру неперевершених генеалогічних знахідок від 98 учасників обласного конкурсу на найкраще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» (координатор – методист Ніна Разінькова) із 14 закладів позашкільної освіти, 29 загальної середньої освіти та 17 закладів дошкільної освіти Полтавщини.

По іншому, як «знахідок», ці конкурсні роботи назвати важко, адже майже кожна з них була наповнена надважливою інформацією, насамперед, для самого юного дослідника, про найрідніших людей декількох поколінь, рід їх занять, переплітання родів, тощо.

Все ж, сподіваємось, що знайомство з власним родоводом породить всередині кожної дитини почуття переживання і хвилювання за достовірність отриманих знань та змусить зробити все необхідне, щоб «бути достойним» наслідувачем пращурів.

 

Оцінювали конкурсні роботи:

Олександр РЕЦЬ, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМу;

Ліана ПЕРЕПЕЛКІНА, завідувач відділу раннього розвитку дитини ОЦЕВУМу;

Ольга КОЗИРОД, методист Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;

Наталія ХАРЧЕНКО і Олена ДАВИДЕНКО, художники-оформлювачі ОЦЕВУМу.

 
 

За результатами, ГРАН-ПРІ конкурсу отримала вихованка Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна Черкаська Анна.

І місце:

Буряк Денис, вихованець Сенчанського БДЮТ Сенчанської ОТГ Лохвицького району;

Левадна Віталіна, учениця Ланнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ланнівської ОТГ Карлівського району;

Махнюк Єгор, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Горішньоплавнівської міської ради;

Павленко Аліса, учениця Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18.

 

ІІ місце:

Денисенко Діана, вихованка Сенчанського БДЮТ Сенчанської ОТГ Лохвицького району;

Іщенко Марія, учениця опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника» Решетилівської міської ради;

Кухаренко Анастасія, вихованка Шишацького БДЮТ;

Нікітюк Валерія, учениця Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Кобеляцького району;

Попович Ярослава, вихованка Полтавського НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16;

Сахарова Марія, учениця Яресківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шишацького району.

 

ІІІ місце:

Богданова Міла, вихованка ЗДО (ясла-садок) №46 «Бджілка» Полтавської міської ради;

Будякова Евеліна, вихованка ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради;

Вєтрова Поліна, учениця Пирятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

Дорошенко Катерина, вихованка ЗДО №16 Полтавської міської ради;

Ємець Анастасія, вихованка ЗДО «Ромашка» Сенчанської ОТГ Лохвицького району;

Іванова Каміла, вихованка Сенчанського БДЮТ Сенчанської ОТГ Лохвицького району;

Мартиненко Дар’я, вихованка Козельщинського БДЮТ;

Сокіл Роман, вихованець Андріївського ЗДО «Дзвіночок» Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району.

 

Грамотами відзначені:

Ангелов Артем, вихованець Мачухівського НВК Мачухівської ОТГ Полтавського району;

Бровко Іван, вихованець ЗДО «Вишенька» с.Вишняки Хорольського району;

Вовнянко Дмитро, учень Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавського району;

Гайдар Меланія, вихованка Хорольського РЦДЮТ;

Гирман Ярослав, вихованець Козельщинського БДЮТ

Голуб Євгенія, вихованка Гадяцького БДЮТ;

Горєлов Микола, вихованець ЦДЮТ Горішньоплавнівської міської ради;

Гринь Максим, учень Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;

Грінь Софія, вихованка Карлівського РБДЮТ;

Грома Аїда, вихованка ЗДО №2 «Берізка» Гадяцької міської ради;

Деряга Ярослав, вихованець Андріївського ЗДО «Дзвіночок» Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;

Зубов Ілля, вихованець Полтавського НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16;

Ковтун Дмитро, учень Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;

Коросташова Наталія – учениця Котелевської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів;

Лобода Злата, учениця Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергіївської ОТГ Гадяцького району;

Лук’яненко Олександра, учениця Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;

Моргун Максим, учень Вергунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клепачівської ОТГ Хорольського району;

Ткаліч Дмитро, вихованець Бригадирівського ЗДО «Сонечко» Хорольського району;

Шаповал Анастасія, вихованка Пирятинського ЦДЮТ;

Штомпель Злата, учениця Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцького району.

Шурубін Каріна, учениця Хільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хорольського району.

 

Бажаємо всім конкурсантам та їх батькам подальших успіхів в дослідженнях історії поколінь свого роду!

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2020