Меню

Молодь Полтавщини - обирає здоров’я!

 Дата: 
20.05.2020

18 травня відбулося засідання журі XII обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

На конкурс літературно-спортивних міні-композицій було надіслано 14 відеозаписів виступів команд, на конкурс плакатів - 58 робіт і на конкурс фоторобіт - 52.

За рішенням оргкомітету цьогорічний конкурс відбувся у вже «звичному» для цього року online форматі, де конкурсантів оцінювали:

Олександр РЕЦЬ, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМу;

Юлія ЗІРКА, завідувач відділу організаційно-масової роботи ОЦЕВУМу, координатор фестивалю-конкурсу;

Світлана ЗУБЕНКО, завідувач масового відділу Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області», керівник ЗХК Арт-студії «БРАВО»;

Людмила БАЦАНОВА, керівник ансамблю спортивного бального танцю «НАТХНЕННЯ» ОЦЕВУМу;

Наталія ХАРЧЕНКО і Олена ДАВИДЕНКО, художники-оформлювачі ОЦЕВУМу.

 

Тема здоров’я серед учнівської молоді у 2020-му постала як ніколи актуально. Члени журі були вражені поєднанням глибокої думки дітей та її сценічним втіленнням, яскравими образами, оригінальними ідеями плакатів і фото.

Переможцями фестивалю-конкурсу стали:

конкурс літературно-спортивних міні-композицій

№ з/п
Назва команди
Заклад освіти
Кількість балів
Місце
1
«Щасливе життя»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості
30
Гран-Прі
3
«Нове Покоління»
Майбородівська ЗОШ I-II ступенів Новознам'янської ОТГ Кременчуцького району
29
І
2
«Спортлайф»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради
29
І
4
«Хвиля»
Опорний навчальний заклад «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»
28
ІІ
5
«Надія України»
Божківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради
28
ІІ
6
«Вітаміни»
Книшівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради
27
ІІІ
7
«Позитив»
Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.С.Новохатька Кременчуцької районної ради
27
ІІІ
8
«Сенс»
Лазірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого Оржицької районної ради та Rомунальний позашкільний навчальний заклад Оржицької районної ради «Лазірківський Будинок дитячої та юнацької творчості»
27
ІІІ
9
«Адреналін»
Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
27
ІІІ
10
«Промінь»
Жданівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради
24
 
11
«Тайм-Аут»
Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імеys М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради
23
 
12
«Гармонія»
Великобузівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради
23
 
13
«КАМАЗ»
Горошинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради
22
 
14
«Рубікон»
Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості
20
 
 

конкурс плакатів

І місце

Вітер Марія, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Чернявська Маргарита, вихованка позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради

 

ІІ місце

Бондаренко Анна, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22;

Гнатюк Дарина, учениця Пирятинського ліцею;

Кузьміна Карина, вихованка  позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;

команда «Вітамін» Пирятинської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

 

ІІІ місце

Нагай Анастасія, учениця Колотіївської філії І-ІІ ступеня Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Гуржій Діана, учениця Колотіївської філії І-ІІ ступеня Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Травка Яна, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Химинець Надія, учениця Козлівщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Котелевської районної ради;

Сидоркіна Поліна, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;

Петрик Олександра, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;

 

грамотами нагороджені

Мітченко Анна, вихованка Полузірського навчально-виховного комплексу Мачухівської ОТГ Полтавського району;

колектив учнів Калашниківського навчально-виховного комплексу Мачухівської ОТГ Полтавського району;

Гарбовська Ксенія, вихованка Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Ромашко Лариса, учениця Котелевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

 

конкурс фоторобіт

І місце

Полянська Карина, учениця Кременчуцької гімназії № 7;

Острянська Анжеліка, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради;

 

ІІ місце

Вітер Марія, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Стародубцева Єлизавета, учениця Пирятинського ліцею;

 

ІІІ місце

Черевична Марія, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Коломієць Кіріл, вихованець Божківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради;

Гайко Денис, учень Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;

Гродзинська Марія, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19;

Бойко Софія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради;

 

грамотами нагороджені

Фетісов Дмитро, учень Опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Оржицької районної ради;

Алєксєєва Карина, вихованка Божківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради;

Тесля Антон, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської  Горішньоплавнівської міської ради.

 

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам здоров’я!

До зустрічі у наступному році!

 
 
Відеовиступ володаря Гран-Прі фестивалю-конкурсу
команди «Щасливе життя» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості
(керівник - Алла Тимчур)

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2020