Меню

Чергова прем’єра гуртка «НУ І ДІТКИ» і черговий тріумф!

 Дата: 
16.12.2019

 

Робити добрі справи це зовсім не складно, а коли це ще й щиро та у передчутті справжнього дива у переддень Дня Святого Миколая – результат гарантовано!

Саме це і довели 15 грудня найдосвідченіші гуртківці Зразкового художнього колективу «Дитячо-юнацька театральна студія «НУ І ДІТКИ» Софіко Гогохія, Анна Зелененко, Олександр Пономарьов та їх неймовірно талановитий керівник і наставник Лада Лабзова, презентувавши трагікомедія на 2 дії без антракту «Колишні сестри».

Історія за п’єсою Андрія Васильєва розповідає про недільний ранок, який став для двох сестер у батьківській квартирі днем ненависті і любові, розбрату і єднання, покаяння і прощення. Стільки в сімейній шафі приховано «скелетів», що важко визначити, хто з двох сестер нікчема, а хто порядна людина! Так по-різному склалися їхні долі, що важко зрозуміти, хто знедолений, а хто щасливий, кому з сестер важче у цьому житті. Навіщо насправді Оля прийшла до Анни недільного ранку, глядач дізнається лише наприкінці вистави.

Прем’єра вистави відбулася 9 листопада 2019 року на ХХ Всеукраїнському фестивалі молодіжних театрів «Театральна сесія» у м. Дніпрі, де здобула нагороди: «Приз глядацьких симпатій», «Краща сценографія», «Краща жіноча роль другого плану» (Софіко Гогохія за роль Ольги), «Король епізоду» (Олександр Пономарьов за роль друга Ольги) та дипломом «За акторську роботу» (Анна Зелененко за роль Анни).

Глядачами ж прем'єрного показу в Полтаві, окрім палких і багаторічних шанувальників колективу, стали солдати строкової служби військової частини А 3990, що відвідали виставу у рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая», який проходить в усіх регіонах України відповідно до Меморандуму «Про взаєморозуміння та співробітництво між Генеральним штабом Збройних Сил України та Українським державним центром позашкільної освіти».

Дякуємо гуртківцям колективу «НУ І ДІТКИ» та – з прем’єрою ВАС!