Меню

Історія про те, як «освіта» до «культури» в гості їздила

 Дата: 
18.11.2019

15-16 листопада вперше спільне засідання обласних методичних об'єднань керівників театральних колективів та організаторів дозвіллєвої діяльності (координатор – завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія Зірка) відбулося на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського.

Презентацію провідного та SUPERпозитивного закладу культури нашої області провели директор коледжу Анатолій Насменчук і заступник директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зв’язків з громадськістю Світлана Боцула. Натхненником та координатором заходу від коледжу виступила голова циклової комісії викладачів режисерських дисциплін, спеціаліст вищої категорії Людмила Фастовець.

А далі… почалося! На учасників чекала насичена дводенна програма від справжніх професіоналів, протягом якої всі мали змогу відвідати концерт майстрів сцени зі столиці, переглянути роботи викладачів коледжу, відкрити для себе нові «родзинки» по написанню сценаріїв, попрактикуватися у найскладніших етапах роботи з гримом, зануритися в тематичні квести і розважальні програми та ще багато чого цікавого і корисного.

Сподіваємося, що обраний формат проведення засідання не лише дозволив найкреативнішим освітянам області зібратися у одному місці, а й сприяв пізнанню нових вмінь та навиків, що стануть у нагоді при роботі з талановитою учнівською молоддю, за що щиро дякуємо колективу коледжу!