Меню

Кращі мініатюри на твори Івана Котляревського стануть окрасою виставки у музеї нашого славетного земляка

 Дата: 
02.10.2019

2 жовтня у Полтавському ОЦЕВУМі відбулося засідання журі обласного конкурсу мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти (координатор – методист Наталія Дешко) до якого увійшли:

  • завідувач відділу комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради, заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат міських премій імені В.Г.Короленка та імені Самійла Величка, майстер народної ляльки Наталія Свиридюк;
  • науковий співробітник Полтавського літературно-меморіального музею Івана Котляревського Валентина Скриль;
  • заступник директора, викладач Полтавської дитячої художньої школи Ганна Будущева-Довгаль;
  • художники-оформлювачі ОЦЕВУМ Олена Давиденко та Наталія Харченко.
 

Цьогоріч педагоги з 30 закладів позашкільної освіти представили на розгляд журі 73 роботи на тему: «Літературна спадщина Івана Котляревського – оздоба української духовної культури», адже сам конкурс присвятили 250-річчю від Дня народження нашого славетного земляка, класика української літератури Івана Петровича Котляревського, яке відзначали 9 вересня ц.р.

 

Переможцями конкурсу визначено та буде нагороджено:

Дипломом І ступеня:

Анпілогову Олену Іванівну – керівника гуртка образотворчого мистецтва «Веселкова палітра» (номінація «Образотворче мистецтво»), Голобородко Наталію Анатоліївну – керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі руки» (номінація «Паперопластика») Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості;

Єнанову Оксану Хасанівну – керівника творчого об’єднання «Чарівний клубок» (номінація «В’язання»), Чураєвську Наталію Анатоліївну – керівника творчого об’єднання «Шкіряна та паперова пластика» (номінація «Вироби із текстилю та шкіри») Комунального позашкільного навчального закладу «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості»;

Журавель Оксану Сергіївну – керівника гуртка «Тістопластика» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Лохвицького району (номінація «Ліплення»);

Каратаєву Тетяну Миколаївну – керівника зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Барви» комунального позашкільного навчального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» м. Кременчука (номінація «Образотворче мистецтво»);

Колодяжну Світлану Григорівну – керівника зразкового художнього колективу творчої майстерні народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Декоративний розпис»);

Кулявіну Світлану Петрівну – керівника гуртка техніко-естетичного напряму «Художня кераміка» Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради (номінація «Ліплення»);

Сідько Валентину Петрівну – керівника гуртка «Сувенір» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація «Бісероплетіння»);

Святелик Світлану Леонідівну – керівника гуртка декоративно-ужиткового (номінація «Вишивка»), Тюрєву Оксану Василівну – керівника гуртка художньої вишивки (номінація «Вишивка») Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Чеха Івана Федоровича – керівника гуртка різьблення по дереву «Умілець» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (номінація «Деревообробка»).

 

Дипломом ІІ ступеня:

Близнюк Ірину Олексіївну – керівника зразкового художнього колективу творчого об’єднання «Художнє ліплення» (номінація «Ліплення»), Кулакову Марину Миколаївну – керівника творчого об’єднання «Майстерня по виготовленню м’якої іграшки» (номінація «Вироби із текстилю та шкіри»), Ткаченко Ольгу Віоленівну – керівника творчого об’єднання «Вишиванка» (номінація «Вишивка») Комунального позашкільного навчального закладу «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості»;

Воронцову Валентину Василівну – керівника гуртка «Чарівний клубок» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «В’язання»);

Гавриленко Людмилу Іванівну – керівника зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Ліплення»);

Горєлову Ганну Василівну – керівника гуртка «Рукоділля» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація «Вироби із текстилю та шкіри»);

Іванюк Людмилу Михайлівну – керівника гуртка «Народна творчість» Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради (номінація «Вироби із природного матеріалу»);

Кириченко Віту Іванівну – керівника гуртка «Фантазія» (номінація «Паперопластика»), Шимку Тетяну Вікторівну – керівника гуртка «Мереживо з дерева» (номінація «Деревообробка») Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Ковшуцьку Людмилу Іванівну – керівника художньої студії «Кольорові олівці» Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер» (номінація «Образотворче мистецтво»);

Михайлик Світлану Володимирівну – керівника гуртка образотворчого мистецтва «Чарівна майстерня» Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості (номінація «Паперопластика»);

Мороз Марину Олександрівну – керівника гуртка «Намистинка» Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради (номінація «Бісероплетіння»);

Перову Вікторію Миколаївну – педагога організатора дитячо-юнацького клубу «Товариш» Позашкільного навчального закладу «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» (номінація «Декоративний розпис»);

Сохацьку Тамару Валентинівну – керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості на базі Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (номінація «Образотворче мистецтво»).

 

Дипломом ІІІ ступеня:

Васюк Євгенію Анатоліївну – керівника гуртка бісероплетіння «Перлина» Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Бісероплетіння»);

Горбань Оксану В’ячеславівну – керівника гуртка «Юні художники» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (номінація «Образотворче мистецтво»);

Горову Тетяну Миколаївну – керівника гуртка «Паперопластика» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Вироби із природного матеріалу»);

Грушину Вероніку Валеріївну – педагога-організатора дитячо-юнацького клубу «Товариш» позашкільного навчального закладу «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» (номінація «Ліплення»);

Каблучку Світлану Іванівну – керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Сувенір» Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості (номінація «Паперопластика»);

Котову Світлану Дмитрівну – керівника гуртка «Народні ремесла України» Лазірківського Будинку дитячої та юнацької творчості Оржицького району (номінація «Образотворче мистецтво»);

Лободу Юлію Володимирівну – керівника гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (номінація «Образотворче мистецтво»);

Марчук Наталію Олександрівну – керівника гуртка «Рукоділля» Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Ліплення»);

Мар’яновську Ірину Миколаївну – керівника гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (номінація «Вироби із текстилю та шкіри»);

Михайленко Надію Олександрівну – керівника гуртка «В’язаний світ» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація «В’язання»);

Оксьоменко Вікторію Вікторівну – керівника гуртка «Квіточка» Диканського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Вишивка»);

Романченка Сергія Миколайовича – керівника гуртка «Юний дизайнер» комунального закладу «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» (номінація «Деревообробка»);

Солодовник Аню Валеріївну – керівника гуртка «Паперовий світ» Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради (номінація «Паперопластика»);

Фесенко Людмилу Леонідівну – керівника гуртка «Народна творчість» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація «Вироби із текстилю»).

 

Переглянути творчі доробки талановитих педагогів-позашкільників Полтавщини зможе кожен, адже вже 10 жовтня о 13.00 у Полтавському літературно-меморіальному музеї І.П.Котляревського (м.Полтава, Першотравневий проспект, 18) відбудеться відкриття виставки робіт учасників конкурсу та урочисте нагородження його переможців.

Завітайте - не пожалкуєте!

 

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2019
 

Корисні файли