Меню

Народний художній колектив Циркова студія «ЄДНІСТЬ»

керівники Галкін Руслан Іванович, Галкіна Юлія Василівна

 
Колектив у Facebook

 

Циркова студія «Єдність» створена на базі Полтавського ОЦЕВУМу у 2003 році. Її незмінними керівниками є талановита циркова родина Руслана та Юлії Галкіних. Колектив налічує 80 вихованців.   

Колектив вирізняється своєю самобутністю та виразністю творчого втілення, закоханістю у циркове мистецтво та активною громадянською позицією як керівників, так і вихованців.

За роки свого існування колектив пройшов процес становлення і зараз є одним із кращих колективів закладів позашкільної освіти Полтавщини. Вихованці студії - активні учасники міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів учнівської молоді.

За п'ятнадцять років колектив має безліч досягнень.

 

Навчальний процес гуртка

Програма народної циркової студії «Єдність» - це комплекс навчально-тренувальних та виховних заходів, спрямованих, як на загальнофізичний розвиток дитини, так і на спеціально-організований педагогічний процес у досягненні високих результатів з цього напряму діяльності.

Народна циркова студія «Єдність» - це справжня школа циркового мистецтва для дітей та юнацтва.

Вона передбачає вивчення наступних жанрів циркового мистецтва:

- жонглювання;

- еквілібристика;

- хула-хупи;

- акробатика;

- повітряна гімнастика;

- каучук;

- клоунада.

На заняттях діти вивчають не тільки такі циркові жанри, а і розвивають свої природні здібності та таланти.

 

Освітній процес у колективі побудований в суворій послідовності - від простого-до складного, від окремого - до загального та включає в себе три рівні підготовки:​
- початковий рівень (діти віком 5-8 років);
- основний рівень (діти віком 8-12 років);
- вищий рівень (діти віком до 18 років).

 

Керівники гуртка

 

Галкін Руслан Іванович працює в Полтавському ОЦЕВУМі з лютого 2003 року на посаді керівника циркової студії «Єдність».

Життєвий та творчий шлях Галкіна Р.І. з юних літ пов'язаний з цирком. З 7-ми років почав пізнавати всю красу та неповторність циркової майстерності в студії «Цирк молодих». Клоунада, жонгляж, еквілібристика, групова акробатика, вольтижер - це лише перші кроки в навчанні Руслана. Вивчав основи циркових жанрів, термінологію. Відмінник, найкращий учень групи допомагав керівникові, займався виховною роботою з молодшими учнями.

У 25 років, по закінченню циркової студії, почав працювати у Сімферопольському державному цирку імені Бориса Тезікова, потім у Харкові, Дніпропетровську, Одесі. У літній період гастролював по країні з цирком шапіто «Бім-Бом», де майстерно демонстрував акробатичні трюки, страхував партнерів по роботі в номерах, допомагав держати лонжу. Був головним шапітмейстером.

Ні на хвилину не залишаючи улюбленої справи в 2003 році разом з дружиною, теж артисткою цирку, засновує циркову студію «Єдність». Перші роки займається набором дітей, працює з початківцями, яких спочатку було всього 10 осіб, власноруч готує реквізит та продовжує підвищувати свою професійну майстерність. Завдяки підтримці своєї дружини, любові до дітей та неабиякій наполегливості студія на сьогодні налічує майже 100 вихованців.

Руслан Іванович працює з групами дітей основного та вищого рівнів навчання, з 2007 року - голова обласного методичного об'єднання педагогів оригінального жанру закладів освіти області. Як керівник, він постійно працює над підвищенням рівня своєї професійної майстерності.

Галкін Р.І. є взірцем для своїх вихованців, прикладом чемності, ввічливості та вихованості для колег та працівників Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Користується повагою і авторитетом не тільки в педагогічному колективі, а й серед вихованців та батьків. Вимогливий до себе, наполегливий, з великою відповідальністю ставиться до праці, справжній майстер своєї справи.

За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді Галкін Р.І. нагороджений:
- Грамотою Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2012 рік);
- Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2013 рік);
- Подякою Міністерства освіти і науки України (2018 рік).

 

Галкіна Юлія Василівна працює в Полтавському ОЦЕВУМі з березня 2008 року на посаді керівника народної циркової студії «Єдність».

За час роботи зарекомендувала себе як здібний педагог, майстер своєї справи.

Професійну циркову майстерність здобула у «Народному цирку молодих» Будинку культури Полтавського турбомеханічного заводу, де оволоділа різними жанрами циркового мистецтва: пластична акробатика, жонгляж. Після закінчення студії у віці 20 років почала працювати у Сімферопольському державному цирку імені Бориса Тезікова, потім у Харкові, Дніпропетровську, Одесі. Спеціалізувалася на грі з хула-хупами, постійно брала участь в одноразових номерах ілюзіоніста Кукіса. У літній період гастролювала по країні з цирком шапіто «Бім-Бом».

Юлія Василівна творча, самобутня, наполеглива та цілеспрямована, ввічлива, спокійна, доброзичлива у стосунках з колегами та вихованцями. Завжди зберігає оптимізм, витримку та позитивне ставлення до роботи. Критично ставиться до власних вчинків, вимоглива, виконує громадські доручення. Користується повагою і авторитетом серед колег, вихованців та батьків. Веде систематичну роботу з виховання культури поведінки учасників колективу, активно працює з батьками над підвищенням педагогічної культури, що впливає на загальний рівень культури як батьків, так і дітей.

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, зразкову організацію навчальної і виховної роботи та вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти області Галкіна Ю.В. нагороджена:
- Грамотою Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2010 рік);
- Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2013 рік);
- Подякою Міністерства освіти і науки України (2018 рік).

 

Керівники працюють наполегливо і творчо, натхненно, як по групах, дуетах, так і окремо з кожним вихованцем, чим обумовлена велика кількість номерів. 

Робота народної циркової студії «Єдність» привчає дітей відчувати себе вільно і впевнено під час виступів перед глядачами, підвищує їх культурний рівень, збагачує духовне життя учнів, дає можливість кожній дитині для щонайбільшої самореалізації себе, як особистості, як людини, що формується.

З кожним роком зростає рівень виконавської майстерності учасників, поповнюється діючий репертуар, урізноманітнюються виступи, які мають окремі сюжетні лінії і завжди сприймаються глядачем, як кращі зразки циркових номерів Полтавщини і супроводжуються бурхливими оплесками.

 
Приходьте до нас -  і ви зможете творити чудеса!